Menu

Osobní blog


gldnFbr

Honzův blog ....


Toto je můj malý, soukromý blog. Hodlám zde psal o věcech, které třeba přímo nesouví s luky, ale považuji je za zajímavé, nebo se o ně prostě chci podělit s ostatními.  
V každém případě informace, zde prezentované, nemusí mít nutně souvislost s webem Bowhunter.cz

gldnFbr

 

Impérium vrací úder, aneb Banjo je zpět !

Podobně, jako středověkou Evropu děsila představa morové rány, stejně jako se dobří měšťané třásli hrůzou při myšlence na Musulmany před branami svých měst,  tak i moje okolí má svůj vlastní, docela originální, děs. Vlastně DĚS ! Tím je moje 5ti strunné banjo. Přesněji moje zoufalá snaha naučit se na něj hrát. A stejně jako mor nebo věrný služebník Alláhův, se i toto "boží nadělení" pravidelně vrací ... 

Pouzdra na nože

blogcolJe to už docela dlouho, co jsem zkoušel něco vyrábět z kůže. Jezdíval jsem kdysi na koni - takový rekreační western a občas si vyrobil nějaké pouzdro, nějaký doplněk. Bavilo mě to. Dokonce jsem si pořídil i nejnutnější vybavení, nutné pro "sedlářskou" práci. A je to už docela dlouho, co jsem tyhle věci vzal naposled do ruky. Ležely si v klidu zapomenuté v šuplíku pracovního stolu ....

Proč vlastně vůbec blog ?

blogcolPřiznám se, že jsem docela dlouho váhal, zda vůbec, a případně jakou formou, něco takového jako je Osobní blog na serveru Bowhunter.cz vůbec zřizovat. Ale ... občas se mi v hlav objevilo něco, o čem bych rád napsal, něco o co bych se rád podělil. A hlavní stránky se to prostě nehodí, třeba už jen proto, že to s luky moc nesouvisí. 

Tak jsem si tu nakonec vyhradil takový malý koutek, kde si můžu prezentovat, co mě napadne. Nebude toho moc. Ale, když se náhodou něco objeví, aspoň je kam to schovat :-)

H.