Menu

 Správce tohoto webu můžete kontaktovat emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Důležité upozornění

Výše uvedený email používejte pouze pro dotazy týkající se webu samotného a jeho provozu (např. technické problémy, dotazy na registraci, přihlášení), případně pokud máte zájem o spolupráci - chcete zde publikovat vlastní články, nebo spolupracovat na vzájemné výměně reklamních banerů, atd ...

 

warnNa výše uvedenou adresu prosím neposílejte žádné dotazy na téma luků, servisu, tuningu, příslušenství, šípů, bowhuntingu atd .. !!!! Na 99% vám na Váš dotaz nikdo neodpoví .. za což se předem se omlouvám.

 

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, pokud potřebujete poradit s nějakým problémem, pokud chcete slyšet názor ostatních, využijte Diskuzní fórum Bowhunter a napište svůj dotaz tam. Prototože právě pro podobné účely bylo fórum zřízeno. 

Určitě se najde někdo, kdo na váš příspěvek zareaguje (včetně administrátora webu Honzy :-) ) Dostanete lepší informace - od více lidí a rychleji. Navíc vaše dotazy a odpovědi na ně budou k dispozici i dalším návštěvníkům, kteří přijdou později.

 

Pro vstup do diskuzního fóra použijte výše uvedený odkaz, nebo položku "Diskuzní fórum" úplně napravo v horním menu.

 

Díky za pochopení

H.