Menu

2.den - sobota 24.května

Dnes máme v plánu navštívit pár obchodů, podívat se, případně něco koupit. Nejdůležitější je ale střelnice. Potřebujeme prověřit luky, zda přestály dopravu bez úhony. A pokud by snad něco bylo špatně, ještě to spravit, dokud jsme v civilizaci.

Zastavujeme se ve třech obchodech, z nichž 2 jsou specializované pouze pro luky. Bowhunterská část výpravy si to pochopitelně užívá, zatímco „puškaři“  vysloveně trpí. Zírají na ty stovky drobností o jejichž významu vůbec nic netuší a zmůžou se pouze na jedovaté komentáře. Já si myslím, že prostě jen závidí :-)

t-archshop1 t-archshop2 
Obchod a krytá střelnice v jednom. Hmm .. Paráda  Pohled do servisního zákulisí. Nemohl jsem odolat a fotím si to. Takových věcí ... :-)) 

 

Vybalujeme luky a chvíli střílime. Vše "chodí" jak má. Luky, zdá se, transport přežily bez úhony a jsou OK. Jistá úleva ...

t-meandfred

 

Hned u pokladny objevuji malý "poklad". Bustu Freda Beara. Člověka, který před mnoha lety v podstatě celý "lukostřelecký byznys" založil. Člověka, jehož lovecké výpravy jsou už dnes legendární.

Prostě legenda. Navíc, jak už možná víte .. já jsem fanda do této značky. Prostě, nemohl jsem odolat a tak se spolu fotíme. Paní u pokladny se směje, ale ukazuje, že to plně chápe ...

 

Pak už míříme směr na Edmonton, kde hodláme přespat. Cesta asi 3 hodinky, povídáme a vše zakončíme docela slušným stejkem v hospodě Keg.

 

<< Předchozí          Další >>

H.


disbut2