Menu

FaclogoPokud máte rádi tento web, pak bych vás chtěl upozornit na jeho "Facebookového sourozence". A taky bych rád vysvětlil, proč vůbec něco takového existuje, a hlavně proč ho zde propaguji ...


Takže proč? Občas objevím nějakou zajímavost. Legrační blbost. Zajímavý obrázek. Hezkou fotku.

Jsou to sice "nedůležité drobnosti", ale rád bych se o ně podělil i s ostatními. Jenže, stále jsem nevěděl jak to vlastně udělat. Nechci tento web "zaplácávat" pitomostmi, byť jsou hezké nebo zábavné. Takže jsem neustále přemýšlel, kam to dát. Jak to zaonačit, aby takové věci byly "po ruce" a přitom "nezavazely".

No, a asi tak před týdnem mě napadlo právě k tomuto účelu využít Facebookovou stránku Bowhunter.cz, kterou jsem před pár měsíci založil víceméně jen tak na zkoušku. Vlastně jsem tam vždy jen upozornil na nový článek. Nic víc. A přitom právě Facebook by mohl být ideální platforma na prezentaci těchto "neseriózních" témat. 

Je mi jasný, že spousta lidí Facebook nesnáší. Ostatně, já osobně ho taky nějak moc neprožívám, ale na tohle by se mohl hodit. A dobře.

Takže zkuste svoji případnou nechuť překonat ... třeba kvůli mně :-)  No a hlavně kvůli sobě :-)

Nicméně, pokud je vaše zášť natolik silná, že ani lákadlo jménem Bowhunter nezabere, nic se nebojte. O nic zásadního nepřijdete. Všechny důležité věci budou pochopitelně publikovány zde na tomto hlavním webu.

Jméno na Facebooku je, jak jinak, Bowhunter.cz

FaclikeNo a pochopitelně nás musíte "lajknout" :-)

Ne, dělám si legraci. Nemusíte, ale můžete. Nic z toho nemám (teda aspoň si myslím), takže mi na tom zase toliko nezáleží. 

H.