Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
POZOR - tato diskuze není propojena s Bazarem na webu ! Je pouze na vaší volbě, kam svůj inzerát umístíte (pochopitelně můžete do obou). Jakékoliv obchody jsou pouze záležitostí smluvních stran (prodávající a kupující) a nemají nic společného s webem Bowhunter.cz !!!
!!! --- Neaktuální inzeráty označte změnou názvu na PRODANO nebo KOUPENO nebo UKONCENO --- !!![/color]
více viz http://bowhunter.cz/forum/pravidla-fora-faq-navody/15-faq-otazky-a-odpovedi-jak-na-tohle-forum.html#375
  • Strana:
  • 1

Téma: Kufr na dva luky - Aurora 105 Proline HD Double

Kufr na dva luky - Aurora 105 Proline HD Double 21. říj 2015 20:23 #1

Prodávám svůj zánovní kufr Aurora 105 HD ProLine Double

Jde o "polopevný" kufr, určený pro transport dvou luků. "Polopevný" v tomto případě znamená, že má pevné boky a dno a tedy ochrání vaše luky během běžného transportu např. v autě nebo ve vlaku, ale rozhodně bych si s ním netroufnul letět letadlem. Normální "lidské" zacházení by kufr bez problémů vydržel, ale to co předvádí většina aerolinek je už mimo schopnosti tohoto modelu. Nicméně to samé omezení platí pro všechny podobné kufry kromě superpevných skořepin např od SKB (můj osobní názor).

Nabízený model je HD ProLine, což je nejvyšší řada v nabídce. Prosím neplést si s "obyčejným" Proline nebo dokonce Techno, což jsou nižší řady, které nejsou udělané ani zdaleka tak "festově"

Kufr je od renomovaného výrobce Aurora a jde o model 105, což je délka kufru (viz níže). K dispozici jsou dvě "madla" (na delší straně a nahoře). Na spodní straně jsou kolečka pro snadný transport. Kolečka jsou opravdu funkční a festovní, takže není problém kufr za sebou pohodlně táhnout. Na "zádech" kufru jsou oka pro případné připevnění ramenních popruhů, což umožňuje nesení ve stylu "batoh". Tyto popruhy se dají koupit nebo vyrobit, ale NEJSOU součástí tohoto inzerátu.

V horní části jsou 2 oddělené kapsy, uzavíratelné na zip, na různé doplňky a vybavení a 1 kapsa na šípy. Tyto kapsy jsou docela hluboké (cca 10cm), takže se sem vejde skutečně spousta krámů. Pro lepší uložení věcí lze ke kufru dokoupit různé "organizéry" - viz niže, které ale NEJSOU součástí tohoto inzerátu.

Z horní strany kufru je ještě jedna samostatná kapsa (tenká - spíše na doklady, papíry, apod.)

Prostor pro dva luky je vybaven měkkou, polstrovanou přepážkou, která oba luky od sebe bezpečně odděluje. Pokud ji zrovna nepotřebujete, není problém ji z kufru vyjmout (je na "suchý zip"). Obě části jsou vybaveny poutkami na suchý zip, takže oba luky přichytíte na své místo, aby držely kde mají a nikde "necestovaly". Pozice těchto poutek je volně nastavitelná podle potřeby.

Do kufru jsem dokázal uložit dva kladkové luky - Bear Anarchy (ATA 35") a Bear Motive (ATA 32"). Oba s napevno namontovanými loveckými mířidly. Chce to trošku "rovnání" nebo praxe, ale vejdou se tam bez problémů. Pokud jedete pouze s jedním lukem, je to naprosto "easy" - luk hodíte dovnitř, uchytíte poutky a jedete.

Stabilizátor se vejde, pokud má "rozumnou" délku. Na Motivu namontovaný 8" stab. se vejde "taktak", zatímco 10" Doinker z Anarchy jsem už musel pro převoz odmontovat. Sportovní pochopitelně musí "dolů".

Kufr jsem kupoval nový v Anglii u firmy Merlin Archery cca před dvěma lety. Nový stál 218 liber, ale já na něj dostal slevu, protože měl odřený jeden spodní pogumovaný roh. Toto poškození je pouze kosmetické a všimnete si jej, pouze když o něm víte a hledáte ho. Na funkci kufru nemá naprosto žádný vliv. Zipy jsou funkční, kolečka také, prostě kufr je dle mého nejlepšího vědomí naprosto bez zvad či problémů. Opotřebení je, vzhledem k tomu, jak málo jsem kufr používal, minimální.

Vnější délka kufru je 105cm, vnitřní prostor má délku 103cm (už ho moc nenatáhnete). Naopak šířka kufru je standardně 40cm, ale především ve střední částí není problém kufr trochu roztáhnout (až na cca 45cm)

Proč ho prodávám ?

Důvod je jediný. Protože ho nepoužívám. Tradiční luky se mi tam nevejdou. Kladku vozím na 99% pouze jednu a vždy v autě, a v tom případě v takovém tom obyčejném měkkém obalu (taška). A když vezu dvě, každá má svou vlastní tašku. A na cesty letadlem mám "skořepinu" od SKB. K tomu se mi tu ještě povaluje plastový kufr Plano ... takže tašek a kufrů mám tolik, že jsem za poslední rok Auroru nepoužil ani jednou. A jak to vypadá, situace se nezmění ani v budoucnu...

Což je škoda, protože ten kufr může někomu jinému perfektně posloužit. Takže proto.


Cena

Kufr prodávám za 4.900 Kč. Plus případná doprava.

Protože doprava bude asi docela "mastná", ideální by asi byl osobní odběr (Brno a okolí). Případný zájemce si tak navíc může kufr pořádně prohlédnout. Nicméně pokud nelze jinak, poslání se pochopitelně nebráním .. vzhledem k velikosti asi nějakou kurýrní službou (to je případně na další dohodě)

Jen podotýkám, že nový kufr stojí v USA 299 USD. Bez dopravy (cca 100 USD), cla a DPH (cca + 24%) .. viz http://www.lancasterarchery.com/aurora-proline-hd-double-105-bow-case.html

Ke kufru si můžete později dokoupit vnitřní organizéry :

http://www.lancasterarchery.com/aurora-travel-companion-triangular-pocket.html
http://www.lancasterarchery.com/aurora-travel-companion-rectangular-pocket.html
http://www.lancasterarchery.com/aurora-travel-module-1.html


opakuji - tyto doplňky NEJSOU součástí inzerátu !

Kontakt : V případě zájmu mi pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


.. foto následuje ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od bowhunterc.

Kufr na dva luky - Aurora 105 Proline HD Double 21. říj 2015 20:23 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kufr na dva luky - Aurora 105 Proline HD Double 21. říj 2015 20:23 #3
http://www.bowhunter.cz/images/moje/Inzerat/Aurora105/9.pg

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kufr na dva luky - Aurora 105 Proline HD Double 21. říj 2015 20:24 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum