Menu

Ač rozhodně nejsem fanouškem slevových serverů a akcí, rád bych se podělil o jeden tip - stránky, které mě docela zaujaly. Především svým zaměřením - nabídkou cílenou na lovce a bowhuntery... 

camofireČeský Slevomat a podobné servery ignoruju. Nemám zájem jet na dovolenou do Bulharska za polovinu ceny, ani nechci sežrat kýbl kuřecích křidélek za 99 Kč. Ale, server Camofire.com je, aspoň z mého pohledu, trošku jiná káva. Pochopitelně proto, že nabízí věci, které mě zajímají. Věci určené pro lovce a tudíž vhodné i pro lov lukem.

Každý den večer v 11:00 MST (Mountain Time - od našeho času posunuto o -7 hodin) se na serveru začne postupně objevovat nová nabídka určená pro příští den. Tedy nabídka, která trvá maximálně 24 hodin a postupně se v ní objeví 5 produktů s docela zajímavou slevou. Je to tak trošku loterie, co se objeví a za kolik. A jak moc vám toto "menu dne" může být užitečné.

Update: v původní verzi článku jsem zapomněl uvést, že každá nabídka je omezená dvěma způsoby:

  • Časem - v okénku vpravo pod položkou TIME LEFT vidíte, jak dlouho ještě sleva platí
  • Množstvím - u každého nabízeného produktu je v okénku vpravo zobrazen ukazatel zbývajícího množství - tzv. "teploměr". Ten indikuje, jak moc kusů ve slevě ještě v dnešní nabídce zbývá. Od plného stavu (zelená barva), přes červenou, až po SOLD OUT - tedy vyprodáno. 

 

Jen pro příklad - v době, kdy píšu tento článek, server nabízí následující zboží :

  • Terčovnice Rinehart Rhino Block vhoná i pro lovecké hroty(broadheady) - běžná cena 170 USD - ve slevě za 99 USD  (hodila by se moc, kdybych podobnou nedávno nekoupil - a rozhodně ne tak výhodně)
  • Boty Rocky L2 Athletic Mobility Mid-weight Primaloft Insulated Boot (s Goretexem) - běžná cena 150 USD slevněno na 87 USD (hezké botky, ale až někdy příště)
  • Maskovací rukavice Browning - slevněné z 85 USD na 35 USD  (nechci)
  • Funkční maskovací tričko Core 4 Element slevněné z 62 USD na 42 USD (nechci)
  • nějaký funkční trenky - nepotřebuji a nechci a tak slevu ani neuvádím :-)

 

atd ... je pochopitelné, že na tomto serveru asi stěží seženete přesně to, co aktuálně potřebujete. Ale je zajímavé sem občas nakouknout. Protože zde můžete náhodou objevit věc, která by se vám hodila. Jen vám při plné ceně přijde trošku "mimo". 

Pro ty, kteří nechtějí propásnout ani jednu nabídku, je k dispozici je emailový alert, nebo aplikace určené pro smartphony s Androidem a iPhonem.

Zvýhodněnou cenu trošku kazí nemožnost poslat zboží přímo k nám domů. Nabízí se jen USA a Kanada. Ale pochopitelně existuje řešení. V tomhle případě se vám bude hodit vaše virtuální adresa v USA. Zboží si necháte na poslat tam, ve skladě jej můžete nějakou dobu podržet pro případ, že by se objevilo něco dalšího. A až usoudíte že toho máte dost, necháte si vše poslat společně, jedním balíkem. Více informací o virtuální adrese v USA pro vaše nakupování najdete v článku  Přeposílací služby - pomocník při nákupu.

Vlastně, i když nic kupovat nebudete, je zajímavé sem občas kouknout. Jen pro inspiraci. Můžete zde objevit věci, které strašně nutně potřebujete, ale o jejichž existenci jste zatím neměli ani tušení :-) A o které si třeba někdy později napíšete Ježíškovi. Třeba já, takhle před pár dny, objevil úžasnou nafukovací karimatku - pochopitelně v maskovacím camo provedení . Nechápu, jak jsem bez ní až doteď mohl žít ....

Milý Ježíšku ..... :-)

H.


disbut2