Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Bowtech

Bowtech 03. srp 2018 17:00 #1

Nebyl bych to já abych se nesetkal opět s fungl novým lukem trerý opět selhal . Tentokrát Bowtech Reign 6. Vyndáno z krabice, nasazen pouze průhled, nastavení modulů na konkretní Dl a nakonec povolení ramen z plné síly 60lb na výrobcem udávaných 50lb. Seřízení pouze základní bez zásahu co káblů či jiných tuning úprav. Střílíme tak hoďku majitel se seznamuje se svým mazlíkem a luk šlape jako hodinky. Když už bylo pozdě zbalil jsem své šípy protože nové měli čerstvě vlepené inserty a odjel dom. Druhý Den volá kamarád takovým tím zdrceným hlasem a povídá "Péťo neuvěříš co se mi stalo" v tu chvíli mi bylo okamžitě jasné co se stalo:lol: povídá " Prasknula mi tětiva, při natahování v očku na kladce" :blink: Říkám co to je za blbost, viděljsem hodně nehod událostí ale oko u tětivy ?:ohmy: Ne neveřím tys to tam lupnul bez šípu že jo ?:angry: Nelupnul nejsem přeci debil říká:huh: Prostě natahuju prásk , tětivou i se speed nockama přes ksicht a bylo to :dry: No dobře říkám kamarádovi nebudem to řešit stejně ti nevěřím, Přitom x let střílí reflexáky :) Sedám do auta jedu za ním. Prohlížím luk z detailu okem, druhým, obouma a znova, nic nevidím, žádná prasklinka, ramena zdravé. kladky zdravé, otřepy na uchycení káblů a tětivy hladké, no prostě nic. Takže další fáze co dál ? reklamace ? Povídám ani náhodou reklamace nic nevyřeší. buď se budou cukat , nebo luk po měsíci vrátí se stejným šmejdským setem co se po pár měsicích stejně rozpadne, takže objednáme klasiku 60X custom, pokud ani to nevydrží a luk bude mít nějakou výrobní vadu nasadíme zpět OEM set, teda to co zněj zbylo a půjde na reklamačku. Po necelých 14ti dnech dorazí nová 60x, vybavená na požádání i speed nockama :woohoo: Takže se začlo uplně znova od nuly.:sick: Ok v še nasazeno a první výstřel do terče beru do svých ruk, natahuju a modlím se aby všechno bylo v cajku :S Bojím se, to bude bolet, zamířím lup a šíp v terči :woohoo: Koukám na luk všechno v cajku:woohoo: Super:tu: takto to provedu asi desetkrát a nic pořád v cajku:woohoo: Fajn tak se pustíme do toho pižlání, po té chvilce střílení krapánek neseděla pozice zaparkovaných kladek a tím i synchronizace a i když tyto kladky nabízí drobnou úpravu synchronizace pomocí exentrických čepů, volím radši volbu twistováním káblu a čepy ponechané na neutrální pozici z výroby. Když už je luk v lisu, rovnou pořešíme průhled a jeho nastavení na oko, odklony kladek a všelijaké tunerování tak aby to krásně střílelo. 60x žádný problém co se jednou nastaví zůstane minimálně rok nehnuté :lol: Takže nakonec po velkém zklamaní i když mu tu nehodu stále nevěřím :lol: hrozně veliká úleva a doufám že se luku už nic vážného nepřihodí :)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bowtech 18. květen 2019 23:02 #2

Opět se mi do spárů dostal Reign 6 s horního příspěvku. Sice už nebyl naladěný do top stavu ale i tak jsem natočil někaké záběry. Po natáčení jsme luk dali do kupy. Vůbec se mi nelíbila pozice restu kde vydlička dopadá na riser. Odkloněný peep kam si do strany a fůra dalších věcí které potřebovali dotáhnout či poladit.
Osahal jsem si dokonce i další kousek a i když nespadá do kategorie kladkové luky smíchal jsem to do jednoho videa. Tentokrát šlo u luk od Arniho, model Scalpel. Užasný kousek, nechtělo se mi ho vůbec vracet :woohoo:
https://youtu.be/_22EGfnmFnA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bowtech 13. zář 2019 05:01 #3

Lidičky Reign opět selhal a ulítla jedna kladečka na FLX Guardu která je navíc dělaná jako ložisko. Ten kdo tohle vymysle byl totální ocas. I číňani to malí lépe zmáknuté a v kladce se dá ložisko měnit jen nesedí šířkou a já fakt už nevím kde to sehnat nebo případně koupit celý guard. Kdyby se vám to doma někde válelo nebo jste to někde zahlédli budu rád za každé info. Přímo Bowtech jsem zatím nekontaktoval myslím že mě vyfakují a pošdlou za naším dodavatelem ale ten nic takového nemá nebo by to leda musel objednat což je cirka 8-12týdnů. Pro ukázku jsem si zapůjčil foto z netu z diskuze na archery talk.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bowtech 11. lis 2019 14:50 #4

Dobrý den, měl bych dotaz který z těchto luků je nejlepší varianta-KLADKOVÝ LUK DIAMOND INFINITE EDGE PRO 5-70LBS,KLADKOVÝ LUK BOWTECH CONVERGENCE R.A.K. nebo BEAR CRUZER G-2 RTH.
Na terčovou i 3D střelbu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bowtech 12. lis 2019 06:55 #5

Bowtech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bowtech 14. lis 2019 12:25 #6

Také bych se přiklonil k Bowtech, Luk sice osobně neznám ale parametrama a variabilností je na tom velice dobře.

Jinak cca před měsícem dorazili kladky guardu na Reign 6. Sehnáno u sousedů v německu na BSW Bogensportwelt.de za supr kačky.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum