Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Bowtech

Bowtech 03. srp 2018 17:00 #1

Nebyl bych to já abych se nesetkal opět s fungl novým lukem trerý opět selhal . Tentokrát Bowtech Reign 6. Vyndáno z krabice, nasazen pouze průhled, nastavení modulů na konkretní Dl a nakonec povolení ramen z plné síly 60lb na výrobcem udávaných 50lb. Seřízení pouze základní bez zásahu co káblů či jiných tuning úprav. Střílíme tak hoďku majitel se seznamuje se svým mazlíkem a luk šlape jako hodinky. Když už bylo pozdě zbalil jsem své šípy protože nové měli čerstvě vlepené inserty a odjel dom. Druhý Den volá kamarád takovým tím zdrceným hlasem a povídá "Péťo neuvěříš co se mi stalo" v tu chvíli mi bylo okamžitě jasné co se stalo:lol: povídá " Prasknula mi tětiva, při natahování v očku na kladce" :blink: Říkám co to je za blbost, viděljsem hodně nehod událostí ale oko u tětivy ?:ohmy: Ne neveřím tys to tam lupnul bez šípu že jo ?:angry: Nelupnul nejsem přeci debil říká:huh: Prostě natahuju prásk , tětivou i se speed nockama přes ksicht a bylo to :dry: No dobře říkám kamarádovi nebudem to řešit stejně ti nevěřím, Přitom x let střílí reflexáky :) Sedám do auta jedu za ním. Prohlížím luk z detailu okem, druhým, obouma a znova, nic nevidím, žádná prasklinka, ramena zdravé. kladky zdravé, otřepy na uchycení káblů a tětivy hladké, no prostě nic. Takže další fáze co dál ? reklamace ? Povídám ani náhodou reklamace nic nevyřeší. buď se budou cukat , nebo luk po měsíci vrátí se stejným šmejdským setem co se po pár měsicích stejně rozpadne, takže objednáme klasiku 60X custom, pokud ani to nevydrží a luk bude mít nějakou výrobní vadu nasadíme zpět OEM set, teda to co zněj zbylo a půjde na reklamačku. Po necelých 14ti dnech dorazí nová 60x, vybavená na požádání i speed nockama :woohoo: Takže se začlo uplně znova od nuly.:sick: Ok v še nasazeno a první výstřel do terče beru do svých ruk, natahuju a modlím se aby všechno bylo v cajku :S Bojím se, to bude bolet, zamířím lup a šíp v terči :woohoo: Koukám na luk všechno v cajku:woohoo: Super:tu: takto to provedu asi desetkrát a nic pořád v cajku:woohoo: Fajn tak se pustíme do toho pižlání, po té chvilce střílení krapánek neseděla pozice zaparkovaných kladek a tím i synchronizace a i když tyto kladky nabízí drobnou úpravu synchronizace pomocí exentrických čepů, volím radši volbu twistováním káblu a čepy ponechané na neutrální pozici z výroby. Když už je luk v lisu, rovnou pořešíme průhled a jeho nastavení na oko, odklony kladek a všelijaké tunerování tak aby to krásně střílelo. 60x žádný problém co se jednou nastaví zůstane minimálně rok nehnuté :lol: Takže nakonec po velkém zklamaní i když mu tu nehodu stále nevěřím :lol: hrozně veliká úleva a doufám že se luku už nic vážného nepřihodí :)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bowtech 18. květen 2019 23:02 #2

Opět se mi do spárů dostal Reign 6 s horního příspěvku. Sice už nebyl naladěný do top stavu ale i tak jsem natočil někaké záběry. Po natáčení jsme luk dali do kupy. Vůbec se mi nelíbila pozice restu kde vydlička dopadá na riser. Odkloněný peep kam si do strany a fůra dalších věcí které potřebovali dotáhnout či poladit.
Osahal jsem si dokonce i další kousek a i když nespadá do kategorie kladkové luky smíchal jsem to do jednoho videa. Tentokrát šlo u luk od Arniho, model Scalpel. Užasný kousek, nechtělo se mi ho vůbec vracet :woohoo:
https://youtu.be/_22EGfnmFnA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum