Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Tato část diskuze je určena pro typické "Off topic" příspěvky. Pište si sem o čem chcete, ale prosím ať to má aspoň trochu hlavu a patu.
  • Strana:
  • 1

Téma: Bohemian Rifles

Bohemian Rifles 08. čec 2020 15:40 #1

Kolegové bowhunteři

Bohužel musím konstatovat, že web Bowhunter.cz je momentálně v poněkud neaktivním stavu a už je to pěkně dlouho co byl publikován poslední článek.
Já však celou tu dobu nelenil, lovil a psal. Pravda, krom lovu s lukem jsem se zaměřil i na jiné, více či méně obvyklé způsoby lovu, ale luk je stále moje srdcová záležitost.
Nedávno jsme s kolegou založili web http://bohemianrifles.g6.cz/ kam jsme naházeli veškeré naše články, testy a reporty, včetně sekce věnovanou speciálně lovecké lukostřelbě, viz.
http://bohemianrifles.g6.cz/tag/lukostrelba/

Články tam přibývají s železnou pravidelností, ale uvítáme každého, kdo by se chtěl přidat a napsat cokoliv stran lovecké lukostřelby, vybavení, recenzí, nebo reportů z lovů po světě.
V takovém případě mě můžete kontaktovat na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na tamní fórum.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bohemian Rifles 08. čec 2020 21:21 #2

Výborný nápad, pěkné a přehledné. Jen tak dál. Je strašná škoda, že bowhunter.cz se takto odporoučel do věčných lovišť.... Toto by mohla být adekvátní náhrada.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bohemian Rifles 09. čec 2020 11:48 #3

Tak já pořád doufám, že se bowhunter.cz opět rozjede a bohemianrifles bude jen spřátelený web, nikoliv náhrada, ale pokud ne, tak náš web by mohl být místem na publikování nových materiálů.
Současná podoba není finální, postupem času tam přibudou další kategorie kvůli přehlednosti, stejně tak v tamějším fóru. Navíc v současné chvíli pracuji na další knize, tentokrát kompletně věnované lovu lukem, takže jako vedlejší produkt tohoto snažení budou na web přibývat články o popisu, nastavování a výběru luků a šípů. Z toho by mohla postupně vzniknout taková alternativa k některým článkům zde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum