Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: QAD MXT a nebo HDX?

QAD MXT a nebo HDX? 24. květen 2019 20:23 #1

Čus kluci,toď otázka. přišel mi rest na moji osmdesátku,čekal jsem na něj o tejden déle a když přišel,byl jsem vytěšenej jako malej Jarda. Jenomže chyba lávky. Přišel levej. Okamžite volám prodejci a on.... ale vy jste si levej objednal. Toš jsu levej na kopec věcí,ale luky mám pravý...Hadám se s ním do krve a on mi posílá moji objednávku majlem. Objednal jsem levej. Ne že bych se překliknul,ale jako na jediné zakládce v tom storu je levý rest default, Mně to ani nenapadlo. A proto že jsem ji už rozbalil, nevezmou mi ji ani zpět. Přes dvěstě v pudeli. Nechávám ji u mého prodejce v krámu jako sekáč a řeším s ním něco solidního.... div se světe,ještě ani neodejdu ze storu a už je prodána... Sic jsem ztratil 30 juro,ale čert je vem. No ale teď co. Jedu trochu nasranej domů, shazuji rest z Xcentrica a rvu ho na Evoka. Limb driven musí stíhat. Asi stíhá,to jsem ale nikdy nezjistil. Nemůžu ho posunout v horizontu kam potřebuji, Je krátkej, Á propos, není první a ani jediný, co mně na něj nevleze v horizontu.Tak a jsu u bodu varu.Oba luky rozdělané,tak se na to vyprdnu a jdu si zastřílet s číňanem. To mně baví asi jako veverku hokej. Poskládám vše do původní formy a alespoň osmdesátku doladím. Xcentric není dolazenej doteď. Nějak nestíhám.
Nicméně Nilsi....Trochu jsi mně zviklal a teď řeším malé dilema. Objednám MXT za cenu 220 juro a nebo HDX pro PSE za 170 juro??? Teď babo raď. Nerad bych měl dvěstějurový rest hozenej v krabici, bo bude krátkej, kdežto HDX je pro PSE a ten určo bude sedet. Mám tady v krabici dorasovanej HDX pro Elite a posuv má dost dlouhej,to jsem si prověřil. Pak ale můžu objednat HDX standard za 150 juro a bude to nejspíše stejné, bo nemám ani páru,jestli se ty značkové HDX kromě uchycení k luku liší i jinak. Můžu li soudit z fotek,tak ne. Nilsi raď, zítra to jdu objednat. A pokud máš něco,co bych měl vědět,ven s tím,nerad bych to taky řešil s výrobcem půl roku. Jediné, co mně dere na těch HDX je absence micro adjustment...Takže pokud mně Nils nepřesvědčí do zítra o nenutnosti MXT,objednám ho a prej za 8 prac. dní je tady jako na koni...Takže za tři tejdny.... jako všechno tady. Můj prodejce mně udělal 5% dolu a že mi ji i namontuje a nastaví...Se musel srazit s koněm,to raději prodám luk. Ten už mě na luk nesáhne. To mně právě přivádí k tomu,že jsem chtěl udělat malej review na Evoka,ale si říkám,až bude kompletní. To ale tak brzo nebude.A tam jsem chtěl taky popsat,co udělal u výměny kladek,A tomu kluci opravdu věřit nebudete. Takže Nilsi máš slovo.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 07:24 #2

tohle číslo by mělo být na Nilse vyhrabal jsem ho na Hunting Bazaru +420 734510668 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 08:56 #3

Díky Peco,Nils mi už psal. Á propos,potkali jste se už někdy s něčím podobným? Na osmdesátku je krátkej i Apach, a i hunter od QAD, Ten je teda na hraně, Vapor Trail taky krátkej. QAD HDX Elite sedí bez problémů, a číňani taky.Jestli má ta osmdesátka širší riser bo co,,,nemám to teď s čím porovnat,nemám teď v okolí 60 nebo 70 librovej Evoke k dispozici.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 09:46 #4

Ano co jsem dával QAD na obyčejný Barnett Vortex tak byl hlavní držák ktátký, některé kuky proto mají u základky dva šrouby v riseru, některé prostě ne a navíc tlustější riser. prostě máš rest narvanej až na zadní ploše riseru. Ale setkaj jsem se že byl už i rest krátký do bo boku ale naštěstí byli v osičce děry pro posun vydličky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 09:52 #5

Sorry Peco,já se asi špatně vyjádřil, Je to jak píšeš, posuv do boku mam krátký, U Apache jde posunout vidlička,ale u Vapor Trail a Hunter a i jiných s tím nepohnu. Uvidím večer, co objednám , pak dám vědět.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 10:00 #6

Nikde jinde jsem to neviděl ale dostal jsem k tomu čínskému restu redukci právě pro zajištění vetšího bočního rozsahu. Bez ní bych byl taky v řiti a rest bych měl upevněný fakt nadoraz v levo. Divné že jsem se u originál restů s touto redukcí nikde nesetkal

To si asi huien něčeho šňupnul a řekl že vyrobí redukci aby jejich kopie restů pasovali i na zahradní sekačku :lol:
vídíš tam tu redukci nikde jsem ji fakt neviděl.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 10:20 #7

je fakt že každý rest to má podle každeho výrobce malinko rozdílné ty držáky.Nemáš náhodou link na tu dražší co chceš kupovat?

MXT REST ODKAZ

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 13:45 #8

Pokud myslíš QAD MXT tak tady je Link
Ale je to myslím velkosklad.a ceny jsou doporučené pro prodejce....Ale mohu se plést. Poslal mi to můj prodejce a udělal mi cenu na 220 juro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 13:54 #9

tyo ale jak zjistit vzdalenost od středu vydličky k tělu držáku aby jsi ji dostal do středu okna a měl tam ještě nejakou rezervu pro případný posun.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 14:05 #10

No to je právě ono. Asi napíšu výrobci...To sice pak dneska neobjedám a všechno se zase bude protahovat, ale díval jsem , nemají ho v Camo verzi ve skladu Chtěl bych subalpin, je nejvíce podobný kuiu verde, co mam na luku. Nerad bych ale pak doma měj další kousek do krabice. :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 14:36 #11

Jinak v tom videu,co jsi sem dal P.J. řeší i problém s horizontálním posuvem a tvrdí,že není nutno žadné spacers (distanční vložky ) ani k novým lukům, mluví tam hlavně o Mathews. Myslím,že MXT bude v pohodě více méně na každém luku, Bohužel ho mají tady k dispozici jenom v černé barvě,,,,zase tak ale ušetřím 30 juro :) . Večer dám vědět,jestli jsem ho objednal. :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Monty.

QAD MXT a nebo HDX? 25. květen 2019 21:14 #12

Tak jo,holky. Po celodenním dilematu,jestli HDX pro PSE a nebo MXT jsem dojel do krámu a objednal MXTčko. Je to na moji jedničku,tak ať dostane to nejlepší. Prý tady bude 5.-6. června...jestli jo, tak sežeru naviják. Tady to tak prostě funguje. Jo jo, není problém a pak čekáš i dva krát tolik...No uvidím. Nicméně už do toho krámu polezu, jenom pokud to bude nevyhnutelné,bo jsem tam zase nechal skoro čtyři stovky. To je hned. V sekáči tam byli stabilizéry přední a boční i s bar side. Jsou to terčovky,ale líbila se mi jejich barva,tak jsem je vzal,ladí s osmdesátkou, pak dva dumpers na dva sights a pak nějaké další kraviny a je to. Nicméně jsem chtěl nějaké stabilizéry na Xcentrica...Je dvojka,si počká. Tak ať kurýr spěchá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 26. květen 2019 17:09 #13

Co som mal qad ld tam neaka redukcia bola

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 26. květen 2019 18:27 #14

bowic napsal: Co som mal qad ld tam neaka redukcia bola

Kruci. nestraš... :D Co to bylo za zakládku? A ta redukce byla kde a k čemu? Nemáš foto?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 26. květen 2019 18:59 #15

no bola to qad LD a v baleni bol taky kus ktorym sa dal predlzit ten posun do boku a 2 srouby dlhsi a kratsi foto nemam a uz ani zakladku bolo to tak 6rokov spet. Dalo sa to vlozit medzi zakladku a tu cast co sa montuju na luk, bola to taka stvorcova podlozka. a mam taky pocit ze to aj zdarma posielali ked mal niekto problem z dopasovanim zakladky,sa to vtedy dost riesilo aj na forach
.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od bowic.

QAD MXT a nebo HDX? 26. květen 2019 19:20 #16

To bylo nejspíš něco podobného jako na tom čínském restu nahoře na fotce, Jenže MXT kontrukce toto ani neumožnuje připevnit, ta je uplně jinak postavená. Změř schválně na tvém luku Monty vzdálenost od plochy kde je opřený rest po střed okna kde stojí šíp. Zajímal by mě ten rozdíl, u Mě to dělá cca 43mm
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 26. květen 2019 19:27 #17

https://www.ebay.com/itm/QAD-Ultra-Rest-Pro-Series-LD-Compound-Bow-Arrow-Rest-Black-RH-Archery/323809094281?hash=item4b6486aa89:g:BWMAAOSw-PFc3ixg&frcectupt=true tu je to vidiet

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 26. květen 2019 19:32 #18

Foto od Bowic z odkazu.
Tu kostku mám taky uplne stejnou
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

QAD MXT a nebo HDX? 26. květen 2019 20:56 #19

Tak jsem to změřil jenom tak zhruba. . Nejsu doma a jsem rád,že jsem našel alespoň jakýsi starý metr.Je to cca 4.4 cm k vnějšímu okraji šípu. Ten je tlustý zaokrouhleme 8 mm. Takže vzato tvým způsobem měření jsu někde mezi 40-41 mm.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT a nebo HDX? 26. květen 2019 21:18 #20

Jo a psal mně Nils. Chtěl to napsat sem,ale nejde mu to sem odeslat a neví proč. Otázka na Admina? Nicméně psal,že k HDX jsou v balení komplet servisní přípravky. Ty jsou ale ke každé zakládce i u číňanů, nicméně ke každému HDX je v balení i distanční vložka. Jak ale zdůraznil Peca, u MXT díky jeho konstrukci nic podobného použít nejde. Jednou jsem potřeboval opravdu 1 mm , tak jsem držák restu nechal na fréze stáhnout o 2 mm a bylo vyřešeno. Ty dva mm tomu nechyběli. Tady ale pevně doufám, že rozsah horizontálního posuvu bude dostatečný,jak tvrdil P.J v tom videu. Jsem trochu konsternován,že ani na stránce QAD ve specifikaci nic není. No,nezbývá než čekat. :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum