Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Vícepinová mířidla

Vícepinová mířidla 21. lis 2016 17:30 #51

Peca....ahoj...nechcem to kvoli chybajucemu sroubku,uz ho mam ale vies kvoli comu?Ono to vobec nevadi ze to teraz tak mam nastrele ale....ale optimalne vzdialenosti na lov,aspon mne to tak "pasuje" su 25 30 35 40 a 45 m.Aj kvoli tomu,ze krmoviska nemas rovno pod posedom napr.alebo.... A toto su take optimalne vzdialenosti podla ktorych sa dobre miery aj presnejsie striela...Ak mas takto nastavene piny tak nemusis pri tych "medzidlzkach" vobec uvazovat o miereni medzi pinmi,staci ak trosku pridvihnes centimeter alebo das dole...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vícepinová mířidla 21. lis 2016 17:52 #52

Dik Nelovec...uz som na to prisiel,ja spekuloval ten kryt dat dole co zakryva piny a to nie je treba!!!!Ja som mantinel...Neodskusal som tam dat imbusovy kluc a to je take jednoduche jak...clovek sa uci furt.Hej,su fakt dobre,dobre sa snimi striela aj za sera aj za tmy,trosku mi vadi ten obluk jednotlivych pinov,vies co tym myslim,ale zvykol som si,zo zaciatku som strielal cca 3 cm do prava ale uz som sa naucil ako z nimi mierit. A Nelovec,nestoja malo ale mas to na nie cely zivot ale...dlhy cas...Ponauceny som,oplati sa kupi kvalitnu vec raz a mat pokoj nad spekulaciami ci vymenit alebo nevymenit.Uz len tak prezriem co nove v mieridlach a nic viac...A este jedna vec ktora sa oplati na nezaplatenie...Vendetta 2 Nelovec...je to fantasticky fantasticka vec...ver tomu...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Stanly.

Vícepinová mířidla 21. květen 2019 22:02 #53

Nemá někdo zkušenost s mířidly Trophy Ridge Pursuit 1 Pin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vícepinová mířidla 22. květen 2019 15:09 #54

Já už je pár let mám ale koukal jsem ze se dají sehnat i tyto. Pro Xceed
Prodávají tam dvě verze Single pin a více pin. Je třeba zvolit při výběru. Ty mířidla mají vše potřebné co se týče nastavení všech os atd. Elegantní posun. Celý držák mířidla k luku je možné otočit pokud by nesedělo výškově,K tomu je možné posunovat uchycení hlavy do více poloh. Prostě jsem nenašel nic co by chybělo. .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

Vícepinová mířidla 22. květen 2019 15:58 #55

A jak jsi spokojen s těmi Trophy Ridge Pursuit 1 Pin.Mají nějaké výrazné nedostatky.Uvádí se,že za tu cenu jsou to slušná mířidla.Někteří si ale stěžují na povolování šroubu nastavení vzdálenosti při střelbě.Tak nevím...Dá se koupit i něco kvalitnějšího v této ceně?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vícepinová mířidla 22. květen 2019 16:52 #56

povolování šroubu na posun při střelbě se mi nikdy nestalo. Za těch pár let se celkem ale vyklepalo uložení posunu, takže sem to musel akorát přitáhnout, jinak nic.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Powered by Kunena fórum