Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Jak se zbavit nápisů na ramenech?

Jak se zbavit nápisů na ramenech? 20. květen 2020 15:36 #1

Zdar Kluci a holky. Chci se zeptat, jestli už někdo dostal dolů ty písmenká z limbs bez poškození barvy pod tím. U většiny luků co mám mně to nesere,ale když limbs vypadají jako reklamní plakát z Lídlu, je to moc i na koně. Sralo mně to už i u Evoka,ale tohle už překračuje míru mé schovívavosti. Příští rok bude PSE snad na limbs nalepovat kus kartonu, aby se jim to tam dalo. Dost to luk hyzdí a rád bych se toho zbavil. Ty ramena jako celej luk jsou jedné kamufláže a na ramenech málem ne neony..

Monty

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jak se zbavit nápisů na ramenech? 21. květen 2020 16:30 #2

Tak tohle vidím asi jako nemožné. Ramena barvené máčením, Vrstva mikronů minimální, díky nerovnému povrchu oddbroušení nejakým 2k papírem asi nehrozí. Rozpouštědla či ředicla typu C6000 rozpustí i první vrstvu, A jak nanášejí ty poslední napisy jsem nikde neviděl. Leda pokus omy ,lehce do toho hrábnout hadříkem s ředidlem S6005 co je na syntetiky ale o něco agresivnejsší než S6006, ta neudelá nic. Pak leda na Epoxidky S6300 a poslední varianta ten C6000, lidově nazývaný Aceton. Ale podle mě povolí obě vrstvy, změknou a v nejhoším případě se to rozmaže celé. Mě kdyby to sralo nastartoval bych Airbrush pistolku nebo někde sehnal ty folie do té lázně kterým tyhle ramena barví.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jak se zbavit nápisů na ramenech? 21. květen 2020 17:04 #3

¨Většínou u té Hydrografiky se ta barva musí přelakovat, otázka je jestli je to zalakované jako celek nebo pouze ten první motiv s tím že ten popis otisknou nějak naposled. To oparvdu nevím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jak se zbavit nápisů na ramenech? 21. květen 2020 17:22 #4

Ja to lehce potřel ředidlem a u Diamondu je logo až jako poslední vrstva nějakou obyč barvičkou v opravdu tenké vrstvě takže jsem to oškrábal nehtem. .
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jak se zbavit nápisů na ramenech? 21. květen 2020 17:54 #5

Diky Peco, Pravda je ta,že chemickou cestou to nejspíše nepůjde. Aceton leptá spíše camo a ne písmenka. Vyzkoušel jsem i jina ředidla,ale asi je to marný. Nicméně jsem to zkusil mechanickou cestou,stejně jak jsem to udělal se stabilizatorama ale dost sem to posral, viz foto. Snažil jsem se to trochu dobarvit,ale je to ještě horší. Nicméně to tak udělám na všech ramenech, je to pořád lepší,jak kdyt to je jako cirkusovej bilboard. Tak jsem ale stejně teď napsal přímo do PSE,kde jsem si postěžoval na tu lazy cow, a chci po nich,aby mi udělali 90 lbs limbs. Pokud budou ochotni mi je udělat,tak budu požadovat samo v kuiu verde 2.0 bez písmenek. Dám vědět,jestli mi odpoví.
howk
Monty
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jak se zbavit nápisů na ramenech? 21. květen 2020 18:10 #6

No tak snad to dopadne nějak k světu :blink:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jak se zbavit nápisů na ramenech? 21. květen 2020 18:21 #7

Peco,jsi genius. Povedlo se to acetonem. Dělal jsem to velice jemně ,mělo to tendenci leptat i podklad,ale udělal jsem si mýdlovou vodu a hned jsem to pak do ní ponořil a dopadlo to super. Škoda té jedné limb,ale takhle na pohled se to nepozná.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jak se zbavit nápisů na ramenech? 22. květen 2020 16:57 #8

Chirurgická práce skoro, super :tu:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum