Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Luky Ragim

Luky Ragim 23. čen 2019 14:44 #1

Na jedné FB skupině jsem narazil na vlákno kde jeden týpek sondoval čím slepit rozlepený luk Ragim Black bear 58"/35 Názorů tam bylo hafo a to dokonce i to že má luk zahodit a to hodně daleko. Majitel ho tedy slepil podle rad nějakým Epoxidem jenže to nevydrželo. A jelikož jsem od něj sondoval aby mi dal vědět jak to dopadlo luk jsem nakonec za symbolickou cenu odkoupil a slepil ho svým lepidlem vlastní metodou. Kupodivu se to povedlo a luk funguje, takže by mě zajímalo jestli někdo má zkušenosti s luky Ragim pač by se mi líbil i v silnější verzi jen malinko dražší model. jestě doplním jednou fotkou a krátkým videem.

https://www.youtube.com/watch?v=Pu9cnTjzg0A&t

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

Luky Ragim 25. čen 2019 21:55 #2

Já měl před lety jako první luk Ragim Matrix. Střílelo to, ale životnost sotva pár měsíců. Prasklo rameno. V tomhle segmentu a cenové relaci bych upřednostnil luky od Lazeckýho.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luky Ragim 26. čen 2019 20:42 #3

Jasný, asi se nedaj od toho čekat zázraky. Ragim co všude čtu má víc negativních hodnocení jak jak těch pozitivních. Ale známej třeba vlastní tři luky od Arniho a dva z toho už se mu rozlepily, Jeden Scalpel cca 10k ale to dostal nový a teď nedávno Satori cca 18k po sedmi letech což už asi neokecá:sick: Ale i tak díkes za info omrknu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luky Ragim 13. čec 2019 19:42 #4

No Nedalo mi to a pořídil jsem si ještě ten samý ve verzi 45lb. Mě se ten luk prostě líbil. Jestli vydrží ? ,snad jo . Na to naučení si myslím bude cajk
https://www.youtube.com/watch?v=hHACj3EMkf0&t=

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum