Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Lepidla na křidélka

Lepidla na křidélka 08. lis 2015 10:09 #1

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko Autor tématu
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
Jaký používáte lepidlo a na jaký typ křidélek ? Zkušenosti ať dobré ši špatné ?

plast.křidélka - u mě hlavně Blazery lepím téměř výhradně vteřinovým lepidlem

pokud jsou křidélka delší a do silného helicalu nebo offestu pak to celé lepím Fletch-Titem. Přijde mi tolerantnější na případné nedokonalosti v nastavení jigu nebo rovnosti křidélka (nemusí tak dokonale přiléhat po celé délce k šaftu).

pokud lepím peří (4" nebo 5" helical), pak mi vteřiňák nikdy pořádně nefungoval a Fletch-Tite je pro mě jediná možnost jak to udržet na místě. Zkoušel jsem kdysi i tu oboustrannou samolepku, ale výsledky nic moc - hlavně z pohledu dlouhodobé výdrže.

Dřevěné šípy - na těch pár, co jsem zatím zkoušel, jsem použil opět Fletch-Tite (lepil jsem peří). Zdá se že drží. Nedávno jsem koupil nějaký speciál pro tento účel " Duco Cemment ", ale zatím bez praktických zkušeností

jen podotýkám, že cokoliv lepím, konce křidélek zakápnu Fletch-Tite od Bohningu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

Lepidla na křidélka 08. lis 2015 10:22 #2

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko Autor tématu
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
jeste sem dam jednu tabulku, co jsem nasel v obchode [url=http://http://www.3riversarchery.com]3RiversArchery[/url]. Ona je tedy spis orientovana na tradicni strelce, ale treba bude uzitecna i pro nekoho dalsiho. Svisle=ruzna lepidla, Vodorovne=material saftu (u dreva pouzity lak). Hvezdicka = doporucena kombinace, krizek X nelze/nedoporucuje se, prazdne policko neurceno.

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

Lepidla na křidélka 08. lis 2015 19:09 #3



Toto je najlepsie co som pouzival. Ale som ho musel objednavat a s postovym bolo dost drahe tak som skusil sekundove a tiez nemam problem.




A toto bola uplna hruza, nic nedrzalo.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Lepidla na křidélka 09. lis 2015 20:49 #4

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko Autor tématu
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405

bowic napsal: A toto bola uplna hruza, nic nedrzalo.

:-) Tohle je právě ten FletchTite kterým lepím peří .. a spokojenost. Jediná věc ... musí se tomu nechat čas. Mezi jednotlivými křidélky klidně i 30 minut. Jak začnu spěchat, tak je konec ... pak jedině vteřiňák

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

Lepidla na křidélka 17. lis 2015 10:39 #5

Také používám Fletch Tite a naprostá spokojenost,jen trochu déle zasychá,ale jinak perfektně drží(pokud špatně připravím podklad tak tam nic držet pořádně nebude :P )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Lepidla na křidélka 30. lis 2015 22:14 #6

Já lepím kormidla obojího druhu normálně vteřinovým lepidlem. I když to pravda u peří to trochu skřípe, ty mrchy se hrozně kroutí. Plasty jsou úplně v pohodě. Důležité je, aby bylo gelové, jinak má spoj tendenci praskat. Dobře mi funguje lepidlo Samson super glue gel. Nevýhoda vteřiňáku je, že se špatně sundavá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od ml.

Lepidla na křidélka 26. bře 2016 09:38 #7

Zatím jsem vždy lepil vteřinákem tak nemohu srovnávat ale vspomněl jsem si na to to https://www.youtube.com/watch?v=tSg7kG05bsA Třeba to někomu pomůže ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum