Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: 3D terče - zkušenosti

3D terče - zkušenosti 18. bře 2016 13:04 #1

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko Autor tématu
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
Docela by mě zajímaly zkušenosti ostatních s různými výrobci "gumáků" - tedy 3D terčů. Časem bych rád něco doplnil a nerad bych opakoval chyby, které už někdo udělal přede mnou .. Z vlastní zkušenosti můžu zatím napsat :

Franzbogen (Němci) - mám od nich srnce (Roe Deer) a pak prase (WildSow). Docela věrné a líbivé provedení. Na první pohled mi ta hmota něpřijde nijak extra kvalitní, ale oba terče zatím drží a hlavně, dají se z nich poměrně velmi lehce vytahovat šípy. Snad srnec je "poškubaný" víc, než by odpovídalo použití (na zadní straně jsou vytrhané větší kousky), ale myslím si že dostal "na prdel" při jednom zimním setkání, kdy byl mráz a kolegové kašlali na mazání šípů. Jinak za vcelku rozumné peníze

SRT (Italové) - tohle je pro mě trošku tragédie. Mám malého zajíce a pak šakala (jakal - Sciacallo). Krásný vzhled, dražší než Franz. Jsou z úplně jiného, mnohem kompaktnějšího, materiálu - téměř na tom není vidět, že se do toho někdy střílelo ... ale .. ono se do toho právě ani moc nestřílí, protože z toho téměř nejdou vyndat šípy. I když se mažou, je vytahování šípů doslova "porod". Takový, že většina lidi ty terče prostě raději ignoruje a morduje výše zmíněné prase a srnce.

Považoval jsem SRT za špičku, protože se na jejich terče střílí i velké závody, ale tohle vytahování mi nejde "do hlavy" ..

Rád bych zkusil Rineharta, ale nějak netuším kde ho u nás (v Evropě) rozumně sehnat ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

3D terče - zkušenosti 19. bře 2016 19:47 #2

SRT uplne suhlasim hlavne v zime. Co chodim na sutaze tak ELEVEN je dost dobry.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

3D terče - zkušenosti 23. bře 2016 10:57 #3

Nevím jestli JVD počítáš za rozumné. Cena Rinehartů je občas mírně masakrózní kvůli zkratce dolar = euro. Ale mají těch potvůrek hodně skladem a při větším odběru se dá dostat i níž...asi bych jim zavolal ať udělají nějakou cenu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od ml.

3D terče - zkušenosti 23. bře 2016 18:04 #4

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko Autor tématu
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405

ml napsal: Nevím jestli JVD počítáš za rozumné. Cena Rinehartů je občas mírně masakrózní kvůli zkratce dolar = euro. Ale mají těch potvůrek hodně skladem a při větším odběru se dá dostat i níž...asi bych jim zavolal ať udělají nějakou cenu.


co vim, tak JVD se s maloodberatelem moc nebavi ..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

3D terče - zkušenosti 23. bře 2016 18:51 #5

Ono to JVD celkovo neni najlacnejsie.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

3D terče - zkušenosti 16. dub 2018 15:04 #6

Na sutazi bol jeden terc aj od vragu (kamzik) ,je trochu "maksi" ako eleven a dobre sa z neho tahali sipi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

3D terče - zkušenosti 16. dub 2018 17:39 #7

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko Autor tématu
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
jojo .. ty terce od Sasi (3D) jsou mekci nez byva obvykle, ale uzasne se z toho tahaji sipy a co se trvanlivosti tyka, pak to vypada ze zvladnou bez problemu to, co konkurence .. coz je super kombinace ..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum