Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: epuskohled.cz

epuskohled.cz 06. bře 2017 21:40 #1

Ahoj,
chtěl bych se optat na reference tohoto obchodu. Je to normální, že ignorují dotazy zákazníků?
Nabídku ten obchod má moc pěknou. Asi nejlepší u nás (v tom nižším/středním cenovém spektru minimálně), ale tím, že ignorují web se celkem okrádají o tržby. Řešit se mi dotazy ohledně kladkového luku se mi po telefonu nechce a na to abych tam jen jen tak na blind, tak to mám celkem z ruky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 07. bře 2017 05:15 #2

Luky mají většinou na objednávku z centrálního skladu v německu. Pokud ho tam mají skladem do 1-2 týdnu ho dodají k zákazníkovi. Technické věci o luku se od nich moc nedozvíš, vědí jen takové ty základní informace co bývají u popisu. Pokud neodpověděli na email, možná přehlídli nebo nestíhaj, pač jim dotazů chodí stovky. Všechno zboží co mají na webu dokážou sehnat ale informace o prarametrech je lepší si zjistit sám co se týče luků. Jestliže chceš určitý luk prostuduj si ho. pročti fora, weby, recenze. pak budeš mít jasno co vlastně chceš. a z jejich strany ti bude stačit aby ti jen zboží dodali. Reklamace řeší v pohodě, žádné cukání a výmluvy, jen ta komunikace je někdy snima obtížná. Kdyby jsi potřeboval vědět i nějaké další věci klidně se tu poptej.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 07. bře 2017 14:48 #3

Paráda. Díky.
Já se jich teda pokoušel optat na dostupnost DIAMOND EDGE SB-1. V recenzích na youtube říkali, že i u těchto RTS sety člověk musí nejdříve seštelovat kladky a v tomto případě i instalovat průhled tětivy. To pak váhám jestli raději nevzít Stinger X 2017 od PSE i když je dělají ve strašných barvách.
No každopádně to zkusím znovu popřípadě tam zavolám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 07. bře 2017 17:18 #4

Pokud je Edge SB-1 RTS měl by být kompletní i s průhledem. Dodavatel pro epuskohled tuším holé diamondy vubec v nabídce nemá.
Tu je web odkud vlastně zboží objednávají z centralniho skladu http://www.bogensportwelt.de/
Co si vybereš za luk to už je tvoje volba. Diamondům dávají takové základní komponenty, není to žádný zázrak ale do začátku se to dá překousnout. I když tu jejich tří kartáčkovou základku bych jím s prominutím narval do pr....
Oba luky mají rozdílný systém kladek Edge má kladky totožné obě. Takové menší plus i když jak v čem je že je to bynary cam system. Údajně se nemusí tak řešit synchronizace kladek, ale nevím co je na tom pravdy doma jsem měl chviličku jen Carbon Icon od Bowtech. Další je že nelze jednoduchým zpusobem přes YOKE upravovat odklony kladek, Žádné rozdvojené cábly tam totiž nejsou. Pokročilý uživatel si takový luk ani nekoupí protože ví co chce a chce to mít TOP vyladěné. Záčatečník nad tím mávne rukou, přotože buď ani neví v čem je rozdíl a nebo se smiří s tím že jeho kousek bude fungovat tak jak má už z výroby. Nechci zase říkat že je to uplně na hovno, Icon na tento stejný systém fungoval výborně a začátečníkum to jen ulehčí od toho nějakého tuningu a jemného ladění.
Druhý kousek od PSE je single cam, jedna kladka dole , nahoře kolo. U něj synchronizace kladek odpadá uplně, . Nahoře už má yoke takže s tím lze trochu laborovat, Víceméně se u obou modelů tomu občasnému servisu kdy je třeba luk upnout do lisu prostě nevyhneš, Jde třeba o nasměrování průhledu kdy je třeba přidat nebo ubrat nějakou tu otáčku na tětivě, nebo poladit kladky tak aby byli zaparkované ve správné pozici. Ono nikdy nic nezůstane na svém místě navěky a s tím musíš počítat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 07. bře 2017 17:35 #5

K tý dostupnosti, pokud je na bogensportu u zboží zelená ťupka tak je běžně skladem i v zásobách, do čr 5-9 dní, podle toho asi jak se jim chce. Pokud to tak není, mají prázdno a další zboží objednají z USA kde je dodací lhůta smrtících 3-6 týdnů

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 07. bře 2017 18:34 #6

Díky za rady. Já jsem právě z důvodu údržby a nastavení původně chtěl nějaký single cam. Původně myslím Bear Encounter. Dokonce i ta výbava u PSE je hodnocená o chlup lépe, ale v recenzích to SB-1 více chválí. Prý je proti infinite edge o dost vylepšené provedení a velice příjemný na střelbu.
Jenže. Tady v tom videu: https://www.youtube.com/watch?v=zqUvs_nd8Js&t=1334s ukazuje, že ho je třeba po vybalení vyladit a jasně je vidět, že tam není průhled tětivy. Takže tím pádem nejspíše padá zaslání poštou a budu muset obětovat dalších 900,- za cestu tam a doufat, že mi to nainstalují.

Tak mě ještě napadá. Oni tam právě dávají základku, která není celá vyplněná jako u whisker biscuit. Má to být výhoda.
Tohle video mě až vlastně zviklalo, na stranu toho sb-1: https://www.youtube.com/watch?v=L3YkQCR1l24&t=311s plus teda jeho vzhled.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 07. bře 2017 19:53 #7

Tak to nastavení co dělá na tom videu, to je takové to základní co by jsi měl zvládnout sám. Jde jen o posuny komponentů. Navíc to video je dobré i jako návod. Koukám tedy že už průhled dodávají nevložený do tětivy, bude to asi s toho důvodu že kýždý střelec bude mít polohu jinde a i kdyby se posunul v tětivě tak se stočí po směru toho kroucení vláken úplně třeba bokem a že by zrovna sedl na oko v té jejich poloze to by byla sakramentská náhoda. No rovnou ti řeknu že výprava osobně do epuškohled z důvodu instalace průhledu by byla zbytečná cesta, neboť na místě nemají člověka který to dělá a má vybavení na tyto úkony. Po domluvě ale luk přepošlou a můžou toto zařídit. Nevím teda odkud jsi ale na tu instalaci průhledu která nezabere zas tak moc času by bylo dobré najít někoho v okolí kdo se tím zabývá, neboť se to hodí i do budoucna.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 08. bře 2017 12:50 #8

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
jen malá poznámka k předinstalovanému Peepu (třeba v rámci těch RTS-RTH sad) ... zkopíruju zde text co jsem napsal do vedlejšího vlákna ...

Jako poslední jsem si nechal poznámku k instalaci PeepSightu ... je (nebo může být) trošku problém, pokud se Peep instaluje BEZ přítomnosti majitele(střelce). Neboť pozice Peepu je vcelku individuální (závislá na fyziognomii) a "obecná" instalace nemusí vždy vyhovovat - výsledkem může být Peep na špatném místě -> chybná pozice střelce při zakotvení -> blbá střelba. A posouvat Peep v domácích podmínkách není snadné - je nutný press (bez něj hrozí poničení tětivy) a následně se asi bude muset řešit pootočení Peepu vniklé právě tím posunem .. což znamená twist tětivy a zde už je press bez diskuze.

zdůrazním to slovo "může" ... pokud se poizce Peepu "trefí" do tvé fyziognomie, pak to pochopitelně žádný problém být nemusí. Jen je dobré to mít na paměti ...

Doplněno později .. až teď jsem si všiml, že to Peca už napsal :-) No, ale nechám to tady i tak ... některé věci je lepší říct vícekrát :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis
Poslední úprava: od TWitko.

epuskohled.cz 19. čen 2017 17:22 #9

Hezký den,
má někdo osobní zkušenost s epuskohled.cz nebo jiným prodejcem ohledně koupi luku,seřízením luku,servisem...Prostě když si koupím luk abych měl možnost řešit během jeho používání jakýkoli problém který nastane.Nebo je to v našich končinách zatím spíše nereálný požadavek?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 26. čen 2017 18:28 #10

Přímo na prodejněe puškohled ti moc neporadí problemy řeší reklamací. Servis a takové věci dělají na archery.cz ale pokud zboží nemáš od nich otočí se k tobě zády.
Lze i využít nějaké kluby kde si servisují sami nebo najít na střílení parťáka co už má nějaké vědomosti. Nebo se to naučit sám, je to sice zdlouhavé ale jde to. Pokud o získávání servisních vědomostí nestojíš aby jsi opchopil co a jak funguje radši si kladkový luk ani nekupuj ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 13. květen 2019 20:39 #11

Výběr zboží slušný,ale podle Heureky nějak hodně nespokojených zákazníků...:( :ohmy: :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 13. květen 2019 21:25 #12

Nebo zkusit Proluk. S majitelem se sice neznám osobně,ale víme o sobě už pár let, občas s ním mluvím po fónu a o lucích toho ví hodně,dělá i servis a vůbec je to příjemný člověk,který dovede i poradit. Má i prodejnu a eshop ale já ty ceny v Českých šopách neporovnávám,nežiju v Česku. Třeba zkus tam.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 14. květen 2019 17:21 #13

Dodnes nechápu když si někdo chce nechat naladit luk a posílá ho někam k někomu kdo to umí a dělá. Faj v pohodě , servisman to poladí zastřílí. Pošle to zpět majiteli. který má jinou stavbu těla. jinou techniku a kdoví jaké zlozvyky, to přece kua nemůže takto fungovat a střílet úplně stejně ne? X luků co mi přijdou mají jinde průhled, jinou Dl, střílí jiným vypouštěčem, no prostě fakt je toho mraky. On přeci může leda tak nastavit něco základního, jako časování kladek, rest do osy s mířidlama a to je asi tak vše. Můj názor je že by měl být majitel v servisu beztak přítomen aby to vyšperkovalii společně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

epuskohled.cz 18. květen 2019 08:29 #14

I v 2019 je ještě u nás problém najít obchod kde by se o zákazníka kompletně postarali.To znamená že by si vybral luk a osobně by si ho zkusil jak se z něho střílí.Poradili by s jeho výběrem tak i s veškerým příslušenstvím k luku.Vybral by si veškeré příslušenství které by mu odborně naistalovaly a luk seřídíly.Namísto toho je snaha jenom prodat a už nás nic nezajímá...:ohmy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

epuskohled.cz 18. květen 2019 10:14 #15

Tak to je,ale věř mi,že je to lepší,než jako že ti to všechno udělají,ale hlavně rychle, nějak to tam všechno nafláká, seřídí od oka a i to šilhavého a výsledek je žalostný. Pokud o tom moc nevíš,přejde tě chuť pak i z toho střílet. Ono je velký rozdíl mezi základním nastavením , seřízením a plným tuningem. A bez konečného vytunění luku je i z 1000 jurovky klacek,se kterým na třicet metrů holuba trefíš a nebo taky ne. Začíná se u kladek, pak rest s peep sight, sight a konečná laborace se stabilizéry. A to se s tím někdy hraješ dny,ale klidně i týdny,než ti to sedne akorát. A je lepší,když si to děláš sám. Pokud to neumíš,tak nezbejvá,než hledat info na netu,ptát se znalých a zkoušet a zkoušet a zkoušet. Časem se to poddá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Monty.
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum