Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: 60 x custom strings

60 x custom strings 05. úno 2016 05:57 #1

Ahoj sřelci, nemá někdo v plánu objednávku na novou tětivu a cábly někde v cizině? Nevím jak to chodí při těch nákupech v cizině ale kdyby to někdo měl v plánu tak bych se přidal k nákupu ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

60 x custom strings 05. úno 2016 21:19 #2

U 60x custom strings je to velice jednoduché. Posílají normálně do ČR, přijde to jako normální balík poštou. Zatím jsem od nich bral snad 6x a ještě jsem to nemusel řešit s celnicí, ani platit clo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

60 x custom strings 06. úno 2016 06:33 #3

Tak to je supr to bych to mohl v klídku objednat :D Díkes

Ještě tam jsou na výběr tři položky kterou tam mám zadat abych neudělal nějakou hloupost ?

USPS (First Class Mail International Parcels) $13.25
USPS (Priority Mail International) $48.00
USPS (Priority Mail Flat Rate Box) $71.95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

60 x custom strings 06. úno 2016 09:50 #4

Já používám ten nejlevnější. Přijde to tak za dva týdny po odeslání. Posledně se stal snad zázrak, měl jsem to šest dní po odeslání :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

60 x custom strings 07. úno 2016 22:34 #5

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
60x Customs Strings jsou podle me jeden z nejlepsich vyrobcu ... otazka je, jak jeste dlouho, protoze ta firma ted vcelkiu brutalne narusta (zacinali jako garazova firmicka po vecerech) a otazkou je, jak dlouho se jim podari udrzet tu vysokou kvalitu. Doufam ze dlouho - ze si to majitel ohlida ...

veci od nich mi taky chodi bez cla a dph .. je to divny, protoze chlapik pochopitelne deklaruje plnou cenu .. ale stezovat si na reditelstvi cel a dani teda nehodlam :-))

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

60 x custom strings 07. úno 2016 22:36 #6

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405

Peca napsal: Ještě tam jsou na výběr tři položky kterou tam mám zadat abych neudělal nějakou hloupost ?

USPS (First Class Mail International Parcels) $13.25
USPS (Priority Mail International) $48.00
USPS (Priority Mail Flat Rate Box) $71.95


Kterou ? Záleží jak moc máš peněz a jak moc spěcháš :-) :-)
Ale jak píše Ratte .. pokud nehoří, pak to nejlevnější je nejlepší .. i s ohledem na cenu věcí (většinou kolem 100 USD) ... a ono to přijde za nějaký týden dva, což většinou bohatě stačí ..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

60 x custom strings 27. úno 2016 17:57 #7

Tak jsem konečně potvrdil tu objednávku na 60xcustomstrings. Co mě velice potěšilo že v Ready To Ship Bow Strings / Cables mají už sety hotové a u každých značek luků lze snadno zjistit délky jelikož tam jsou napsané a pokud vlastníte nějaký starší model docela se to hodí. Jedíný co tam není ještě doplněno 2016 modely jako třeba hoyt defiant kterej má 3 druhy kladek a pokaždé jiné rozměry. Naštěstí to ale mají na stránkách Hoyt rozepsané v PDF tak se mi docela ulevilo. Takže set na carbon cure a hoyt defiant je objednanej a nezbývá nic, než jen čekat :D
Děkuji za rady a snad to dobře dojde

P.S u toho opravovaného hoyta defiant bylo poškozeno pár vláken na C cablu takže mě čeká výměna i tam, pro jistotu ;)

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

60 x custom strings 03. bře 2016 22:36 #8

Něco se pohnulo a po pár dnech objednávka odeslaná, je to na dobré cestě :)

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

60 x custom strings 10. bře 2016 16:25 #9

Zboží dorazilo dnes 10.3. Nevíte někdo rozdíl v označení materiálu 452x. a druhý set X ?

Jěště mi prosím poraďte jestli je nutné nasazovat speed nocky. Jelikož je v 60xcustom nenabízejí. Jaký to případný vliv na chování luku ?


Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

60 x custom strings 10. bře 2016 18:09 #10

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
452x a X jsou dva ruzne materialy od firmy BCY. 452 je starsi, ale osvedceny ... pomerne dlouhou dobu souperil o "top umisteni" s dalsim materialem 8190 (take od BCY). Ted v posledni dobe se za "topku" povazuje prave BCY X - nejnovetsi material. Dalo by se rict, ze s nastupem "X" se 452x stal zastaralym, ale neni to uplne pravda. Stale je dost lidi, co ho preferuji. Rozdily jsou predevsim ve slozeni. Pro praxi se urcite na forech dopatras nejakych rozdilu (subjektivnich zkusenosti a nazoru), Nicmene budou pro obycejneho uzivatele naprosto minimalni - temer nerozpoznatelne.

Ja si prvni set kupoval 452x, dalsi 8190 a kdyz budu ted objednavat, bude to asi X. Ale ze bych v tom poznal nejaky zasadni rozdil, to teda ne. To spis v tom, jak dobre je ta tetiva udelana / kdo ji delal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

60 x custom strings 10. bře 2016 18:37 #11

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
ad "speed nocky" ... no oni je nenabizeji z "pravnickych duvodu" .. :-) viz odkaz http://www.60xcustomstrings.com/blog/3-safe-alternatives-to-bowstring-speed-nocks/ ... jde o to, ze ty co tam byvaji standardne (takovy oloveny broky zataveny ve smrstovacim plastu) mohou v pripade nejake nehody (dryfire) odletet a doopravdy se to stalo a nejakymu zoufalcovi vyrazily oko ... coz je pruser, nebot brutalni odskodne ..

takze vetsina vyrobcu dnes na tetivy odmita speed nocky davat, ale pochopitelne si je tam muzes dat sam. Namisto tech obycejnych existuje rada "vychytanejsich" alternativ - viz odkaz vyse. Instalace neni zadny problem. Proste je jenom navleces. Slozitejsi je kam je presne dat .. idealni je si presne zmerit kde byly na originalu a jeste idealnejsi je experimentovat s ruznym umistenim a merit rychlost. Ale .. kdo z nas to dela ze ? Takze ja na luk, kde speedy byly, je davam a to na stejne (zmerene) misto .. ale verim, ze pokud bych je nedal, nic se v zasade nestane.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

60 x custom strings 10. bře 2016 23:06 #12

OK díkes za info. JInak hotovo , nasazeno, teď už jen poladit :cheer:



Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

60 x custom strings 12. bře 2016 16:21 #13

Tak jsem to byl venku provětrat. Všecko nastaveno jako původně. jen mi to lítá jaksi vysoko. Dříve pin na 30m mi teď souhlasí až na 40m. Tak nevím čím to je ?. Můj jednopin mi nejde už víc nahoru. 30m je minimální vzdálenost tak budu muset šoupnout hlavu mířidel :sick:
že by byla ta tětiva rychlejší než ta původní OEM?

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

60 x custom strings 12. bře 2016 17:52 #14

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
Tak rychlejší než OEM bude skoro určitě, otázka je jak moc .. a zda to může udělat takový rozdíl. Píšeš že máš všechno jak předtím .. jen se optám .. opravdu ? Tedy Dloop je stejně, Peep sight je stejně ? On i malý rozdíl v těchto věcech může udělat větší rozdíl na dráze letu.

Nicméně pokud můžeš mířidla posunout, je to ještě OK. ZKotroloval bych ještě jednou zda to "sedí" a pak případně "přestřelil" mířidla. Bude to jen o výšce, tak to není za tolik práce B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

60 x custom strings 13. bře 2016 08:22 #15

No, šíp mám založenej naprosto stejně. všecky míry jsem si zaznamenal a to i výšku průhledu. Proto mi je divnej tak velikej rozdíl. Ale jak řikáš posunout mířidla byla brnkačka.
Jinak sem rád že se obchod na 60x custom zdařil. Oštemplovaná obálka s razítkem BEZ CLA byla vhozena do schránky což mě trochu zarazilo pač jsem udával i číslo na mobil :blink:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

60 x custom strings 07. lis 2018 13:39 #16

co je prosím vás ta volba
4/5 Piece Set Yes/No

Mám dual cam, 1 string a 2 bus cables (ve tvaru Y).
Ani jsem to nedohledal na netu.
Díky za odpovědi.
Ivan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

60 x custom strings 12. lis 2018 15:45 #17

Většinou objednávám v Rady to Ship. Najdeš značku model luku a vyberes si ze třech základních barev. novinkou jsou teď speednocky.

Dole je popsaný odstavec, a tato varianta se tě asi netýká. Je to něco společného s plovoucími Yoke kdy je klasická tří dílný set rozdělen na 4 nebo 5 dílů. týká se to tedy pouze určitých luků jako např, Mathews Monster safari. nebo i Hoyt REDWRX a plno dalších.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum