Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Luk Protex Kladkový 55lb

Luk Protex Kladkový 55lb 11. květen 2020 09:15 #1

Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto lukem?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luk Protex Kladkový 55lb 12. květen 2020 05:02 #2

S tímhle se tu určitě nikdo nesetkal a setkat ani nechce. To používal akorát Rambo. Za mě to je hračka nic víc, prostě luk pro srandu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luk Protex Kladkový 55lb 15. květen 2020 19:32 #3

Peco neblbni...Já mám něco podobného...Možná trochu sofistikovanější,ale koncepce stejná a jsou to sranda luky...Jak jsem už tady psal,střílel jsem s tím i pod vodou a dodnes ho mám na bowfishing...sice ho moc nepoužívám, ale jinak dobrý..teda použitelný... Střílel jsem z toho parkrát i na cca 40-50 m a krabicu od bot s tím strefíš. Jenom mně z toho pak bolel levej loket jako prase.
Jinak Jacobe, co bys chtě vědět o tom luku.???
howk
Monty

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luk Protex Kladkový 55lb 15. květen 2020 22:08 #4

Ahoj,
za me teda urcite souhlasim s “peca”, protoze to uz je dle mne smysluplnejsi za dane penize luk klasicky. Doporucuji zustat alespon u osvedcenych vyrobcu a jejich low cost luku, kde je alespon nejaka serioznost odpichu k danemu vyrobku, ktery vychazi z nejakeho soudneho konceptu a serioznosti firmy a ne “obslehu” a pokusu. Nevyhazuj penize a radeji dockej casu a dosetri. Urcite to bude lepsi volba nez abys byl zklamny. Je treba pripustit ze kladkovy luk proste neni nejlevnejsi nacini a tak to i brat a koupit alespon od seriozniho vyrobce byt ne top tridu ale jakaz jistota tam prece jen je.

nils

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luk Protex Kladkový 55lb 15. květen 2020 23:36 #5

A to já jsem zase špatně pochopil...on ho chce koupit...??? Tak to souhlas . Já to koupil na blešáku za 20 juro(cena dvou krabek marlborek) jenom proto,že to bylo srandovní ,nestálo to nic, a je to starý snad dvacet let. Ale koupit to nové fakt ne. Já myslel že to má doma snad z nějaké pozůstalosti a přemýšlí, jestli to vyhodit . Jsem ani netušil,že se něco takové ještě dneska prodává.
howk
Monty

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luk Protex Kladkový 55lb 18. květen 2020 05:05 #6

ON ho asi už beztak koupil, Tak si zablbne a když ho to chytne tak se třeba posune dál. Ale na ten Bowfishing by byl supr.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luk Protex Kladkový 55lb 18. květen 2020 14:31 #7

Už ho mám a super. Sice jde trochu z težka ale to bude v pohodě. Jako baví mne to dost.
Ale i tak přejdu k teflekčnímu. Pač techniku poradne naučit aspon na 30-35lb na začátek a pak pomalu přejít na kladku

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luk Protex Kladkový 55lb 18. květen 2020 19:19 #8

Střílení z Reflexu tě na kladku nijak nepřipraví. To jsou technicky uplně rozdílné luky. To pak spíš pořídit kladku která má variabilnější možost nastavení síly. A tam začít pěkně od začátku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luk Protex Kladkový 55lb 18. květen 2020 20:02 #9

To by mi problem nedělalo začít znova

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Luk Protex Kladkový 55lb 18. květen 2020 21:56 #10

Moc nerozumím...co ti jde ztěžka? Ten luk chodi těžce a nebo je 55 lbs na tebe moc? Ono to na min 45lbs povolit nejspíš půjde. Ten můj je 60lbs a povolím ho na 45. Moji osmdesátku povolím deseti otačkama (max. co povoluje výrobce) na 61lbs, U kladek to povětšinou o min, 10 lbs povolit jde.
Monty

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum