Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Diamond edge SB- 1

Diamond edge SB- 1 14. dub 2020 17:17 #1

Dobrý den,chci se zeptat ,zda někdo ze zdejší Lukostřelecké komunity nemá nějakou zkušenost s tímto lukem. Popřípadě nějaký znatelný rozdíl oproti Diamond Infinity edge pro,který vlastním. Pokukoval jsem ještě po Bearu Cruzer 2 . Chci luk s širokým rozsahem nastavení hlavně kvůli možnosti výměny tětivy a lanovodů bez použití Bow-pressu. Jsem začátečník a obávám se abych Bow-pressem nezpůsobil sobě a luku nějakou újmu:blink: :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Diamond edge SB- 1 02. květen 2020 07:04 #2

Pokud vlastníš infinite Edge tak s Bearem G2 a SB1 si nějak nepomůžeš. To jsou luky uplně stejné nižší třídy. SB1 je navíc čistej Binary cam takže ještě přijdeš o nějaký drobný tuning. Nemá prostě bus kábly, větvení Yoke na úpravu odklonu kaldek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Diamond edge SB- 1 02. květen 2020 07:13 #3

Infinite Edge PRO byych řekl že je stěch třech variant nejlepší ale musel by jsi na něj osadit nějaké rozumnější komponenty než ty co davají k setu. V první řadě aspoň ten tragický rest s třema kartáčkama. Edge pro můžeš na výměnu tetivy a kablů uplně normálně rozložit povolením ramen. je to sice zlouhavé ale pokud nemáš bowpress, jde to . Když ještě koupíš kvalitní custom set například na Flex archery luk bude ještě stabilnější a po seřízení vydrží v kondici lépe jak se seriovou tětivou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Diamond edge SB- 1 07. květen 2020 10:25 #4

Ok díky,/je pravda že to povolení ramen je tam fajn a celkové nastavení je v manuálu celkem srozumitelně popsáno a pokud to SB 1 nemá žádné plus ,tak není co řešit:(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Phoenix.
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum