Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: PSE Drive LT

PSE Drive LT 12. led 2019 16:45 #1

Zdravím vás, mám k vám jednu velikú prosbu...až zo slovenska :) ...vlastním PSE Drive LT 50-70LB už cez tri roky a bez problémov, ale teraz mám problém taký, že syn požičal kamarátovy môj luk a stala sa najhoršia moja nočná mora...výstrel naprázdno:( ....bilancia, roztrhnutý kábel, roztrhnutá tetiva a čo najhoršie, spodná kladka je na vonkajšom oblúku stlačená dovnútra + je ohnutý vnútorný stred....presné označenie kladky je 80150RB a najhoršie na tom je to, že ju nikde neviem nájsť ako náhradný diel...sú dostupné kladky iných typov....a preto sa vás chcem spýtať, či je možnosť výmeny za iný typ kladiek z iného medelového radu PSE...som z toho nešťastný...ďakujem za vašu odpoveď...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 13. led 2019 15:56 #2

To moc teda nepotěší popátrej třeba něco najdeš
Google najde plno věcí jako PSE Drive LT DC Cam RH 80150RB

https://thearcheryshop.co.uk/cams-modules/3817-pse-2014-drive-cam-set.html
Jen najít něco dostupného to asi bude fakt problém

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

PSE Drive LT 13. led 2019 16:50 #3

...ďakujem za link, ale sú buď nedostupné, alebo stoja 200-300€...zato sa pýtam skúsenejších, či je možné zameniť kladky z iného modelu...a vďaka...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 13. led 2019 17:20 #4

Skus napisat do lukostreleckych obchodov,ci to vedia zohnat a za kolko.Kpnkretny nahradny diel tazko najdes na stranke.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 13. led 2019 17:37 #5

...dík za radu...už som písal, uvidím čo odpíšu...a tý čo odpísali, tak vraj len cez servis...ale to bude stáť to, čo stojí celý luk...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 13. led 2019 20:52 #6

Zmenit kladky by sa dalo,ale nemusia uz sediet dlzka tetivi a cablov.A tiez sa moze zmenit vykon.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 13. led 2019 20:58 #7

...s tým rátam, že bude potrebné meniť dĺžku káblov a tetivy...asi to risknem...ďakujem za odpovede...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 14. led 2019 05:12 #8

Pokud sežene kladky na luk který má stejné ATA , BH a vezme set k těm kladkám mohlo by to vyjít. Drbačka bude implantovat kladky do ramen. může se stát že budou na šířku jiné v uložení. To pak řešit asi podložkama. Pokud budou moc široké a nevejdou se mezi ramena je to v řiťi. No ale možná používají na každý model stejné limb pockety tak by ta šířka mohla být stejná u všech modelů DRIVE

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 14. led 2019 08:24 #9

...ďakujem za radu...vyskúšam a dám vedieť...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 17. led 2019 10:12 #10

Ahoj kolego, napiš tomuhle pánovi. Je přímo z PSE. Kladky na Omena jsem koupil za 90$. V ČR za ně chtěli 5500,-....
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doufám, že ti pomůže.

Kawa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 17. led 2019 20:17 #11

Zdravím všechny,

jen chci dát :tu: nahoru, protože je to skvělá a hlavně hmatatelná rada a pomoc a dle mě rozhodně i nejlepší řešení, jak ze strany náhrady, která tam přesně patří a hlavně bude nejbezpečnější a nejefektivnější.

nils

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 17. led 2019 20:17 #12

...ďakujem pekne...napíšem...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 18. led 2019 05:08 #13

Včera jsem neměl moc času se rozepsat. Mě se u Omena rozletelo ložisko na spodní kladce a protože venkovní klec tvoří samotna kladka, tak oprava byla neřešitelná. Po všech možných telefonech a cenových nabídkách tady v ČR a v Evropě jsem ještě zoufale hledal na ebay a na AT. A právě tam jsem narazil na tenhle kontakt. Nějaký kolega z Austrálie tam popisoval něco takového jako ty. Ten Jay Salo reagoval okamžitě, opsal jsem mu čísla kladek a za dva dny jsem měl tracking number, že kladky jdou do světa. V mém případě byla doprava za flašku slivovice, protože kamarád byl zrovna v tu dobu v US na pracovní cestě. Ale i když si to necháš poslat napřímo, tak pořád to bude výrazně levnější než to objednávat tady.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 18. led 2019 20:41 #14

...ešte raz dík...už som písal a čakám na odpoveď...akurát mi dnes odpísali z jedného obchodu...a cena 235€...to v anglicku som ich našiel set za 145€...uvidím, čo mi odpíše ten pán...ešte raz dík...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 28. led 2019 20:10 #15

KAWA...ten Jay Salo vôbec neodpísal na môj mail...asi nemá potrebu pomôcť ....objednal som z anglicka dve kladky z lukostreleckého obchodu , bazárové , sú zo PSE EVO - 80793RB...sú presne identické, akurát tam nebol náťahový modul, ale po malej úprave, tam presne pasuje z tej mojej pôvodnej kladky...a cena?....kladky 11€ + poštovné z ANGLICKA domov až kuriérom - 3€...VEĽKÁ vďaka anglickým kolegom a samozrejme aj vám za pomoc...už len upliesť tetivu a káble...a môžme ísť ďalej...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 28. led 2019 21:15 #16

Tak to mě mrzí. Mě pomohl a fungovalo to bez problémů a hned.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 28. led 2019 21:31 #17

...teba to nemá čo mrzieť...pomohol si mi, ako si vedel...a za to ti ďakujem...ahoj

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 31. led 2019 14:31 #18

tetivu budes robit sam?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 31. led 2019 18:22 #19

...hej, sám...už som predtým zopár uplietol na predošlý kladkový luk a na nejaké tie obyčajné...dúfam, že to bude dobré...len som sa k tomu ešte zatiaľ nedostal...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 28. bře 2019 08:10 #20

Jo, dryshoot...fakt potěší. Mně se stalo totéž. PSE Evoke 31, 80#. Povolila mně váha na měření síly nátahu. Horní kladka se prohla jako nevěsta. Nová sada(dvě kladky,lana , hřídele podložky a co ja vím co ještě) 465 juro a musím čekat cca 5 týdnů,než mi to pánové z Arizony dopraví k dealerovi. Tak přemýšlím,že by asi bylo rychlejší a asi i spolehlivější koupit nový luk. Vezmu li v potaz i toho motáka,co mně dělá servis(dá li se to tak říct) tak asi jo. Svoji starou 70# jsem daroval, takže mně zbyli doma jenom dvě 60# a z toho jeden číňan. No ale podvečer si s tím vyběhnu na bažanty,se to tady nějak přemnožilo. Hodně štěstí s opravou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Monty. Důvod: Nejak se mně to nevleze do rámečku a nevím co s tím.

PSE Drive LT 07. květen 2019 19:41 #21

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405

Monty napsal:

Jo, dryshoot...fakt potěší. Mně se stalo totéž. PSE Evoke 31, 80#. Povolila mně váha na měření síly nátahu. Horní kladka se prohla jako nevěsta...

pokud při takové síle (80 lbs) povolí jen kladka (ohne se), pak by měl majitel svému luku poděkovat, že ho nezabil, i když (asi) mohl ...
JInak "povolila váha" ... dovolím si jednu "chytrolínskou radu" ... pokud luk natahujetre na něčem umělém (váha, drawboard atd..) vždycky to jistěte nějakou smyčkou z pevného špagátu .. pokud není jasné o čem mluvím, stačí říct a vyfotím to ... ušetří to spoustu problémů v okamžiku, kdy se pose*e/povolí něco, co by jeden nečekal ...

H.

to Monty: zdravím ... docela mě překvapuje, že tě tu vidím (a mám radost) .. znám/sleduji tě od doby co jsi měl Albatros a pak co jsi s MARKSem dělal na té nové lodi ... respekt !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

PSE Drive LT 09. květen 2019 15:12 #22

Dík. Chci se představit tady na fóru,ale zatim moc nestíhám.
Jo,to byla ruční váha. Dal bych sem foto,ale tu váhu už nikdo nikdy nenajde,letěla hoooodně daleko a hodně hluboko.Zabit mě nezabije nic,ale peep sight mně trefil do čela. Ta moje cácorka řekla,že mně to už stejně ublížit nemůže. Nicméně je holka už doma,nanovo nastrojená,jenom ještě čekám na zakládku, Prozatím jsem tam hodil jakousi padavku,co jsem našel doma na hromadě. Ale stíhá i při této rychlosti padat,tak ok. Objednal jsem Ripcord Lok a už se na ni těším. Jenom se někde už zbytečně dlouho fláká.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Monty.
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum