Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: PSE Nova One Cam

PSE Nova One Cam 11. úno 2017 18:20 #1

Ahoj, máte někdo PSE Nova One Cam?
Nečekám, že bude střílet přes 300 ft/s, ale podle toho co se píše na amerických fórech je to držák a nenáročný pracant, někteří uvádějí, že s tímto lukem(resp.řadou) střílí 15 let bez závad a jakéhokoliv problému, vyjma běžné údržby. Podle konstrukce soudím, že bude tichý a výstřel bude klidný a kultivovaný. Líbí se mi i old design luku. Tak sháním info i od někoho kdo ho vlastní a střílí s ním.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Mickey.

PSE Nova One Cam 12. úno 2017 16:50 #2

Mě prošel rukama stran instalace nové tetivy jeden luk z početné Nova rodiny, a taky PSE Carreru. Že by byl nějak tišší a klidnější než je dnes zvykem u střední třídy jsem si nevšiml, ale střílet se s tím dá. Nicméně let-off a celá charakteristika back wall je z dnešního pohledu poněkud hrubá a nepříjemná.

PSE jsou všeobecně držáky, spíš bych ale doporučil něco novějšího. Po nástupu x force ramen.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Nova One Cam 15. úno 2017 17:39 #3

Tak luk mám doma. Zkoušel jsem s ním střílet a je pěkně tichý. Pokud srovnám s Mission Craze, který jsem měl předtím tak je i tišší a chová se při výstřelu klidněji. Možná je to jen můj subjektivní dojem. Drážky na kladkách jsou dost hluboké takže bude i částečně blbuvzdorný-shodit lana z kladek dá víc práce:) Celkově se mi moc líbí dnes už "old design". Bohužel nemám hradla, abych změřil rychlost.
Bohužel nikde jsem se v manuálu nedočetl jak se šteluje síla nátahu, resp. o kolik otáček na kapsách ramen povolit, kolik otáček jde povolit max. Kdyby někdo věděl, budu rád z info.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Nova One Cam 17. úno 2017 20:29 #4

Ba Archerytalk píšou maximálně o 4 otáčky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Nova One Cam 18. úno 2017 05:07 #5

Díky!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum