Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: " VÝTVOR "

" VÝTVOR " 12. bře 2019 18:38 #1

Planžetová základka Decut-planžety praskaly ale má něco jako mikroposuv-tak jsem do ni říznul
Vidličková základka " ALIBABA " není špatná ale nemá mikroposuv -tak jsem do ni říznul
Výtvor celkem funguje...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

" VÝTVOR " 13. bře 2019 20:08 #2

přendej opačnou pružinu udělej vačku na ovládací lanko a celé to předelej na Limb Driven

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

" VÝTVOR " 14. bře 2019 08:15 #3

Zkusím to později,teď mám novou tětivu a musím si ji vyzkoušet...je možné že stará tětiva i když vizuálně je jaksi bez otřepů / nebo jak to nazvat / byla ošetřována ale mně se zdá že ten luk se starou tětivou byl jaksi neseřiditelný ,kterási z mír mi neseděla, skoro nikdy,je možné že tětiva povolovala ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

" VÝTVOR " 16. bře 2019 07:35 #4

Tak tětiva a kábly se můžou pomalinku nějak protahovat. Ale nemyslím si že zrovna ty standartní sety Diamondů jsou na tom nějal blbě. Poznal by jsi to hlavně na nestabilitě průhledu. Po seštelování by pořád měnil směr nebo pozice zaparkovaných kladek. Pokud luk blbě střílí tak z 90% si myslím že je to chybou střelce :cheer: Nevhodný šíp, nesprávná délka nátahu, celá technika natahování, kotvení a spůsob výstřelu, těch faktorů je strašně moc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

" VÝTVOR " 16. bře 2019 07:58 #5

Jo, je to tak..v technice mám určitě co dohánět,spine na 50 lb je 400 což je v pořádku,délka nátahu při mých 171 cm je 27 " což je myslím též ok....kladkový luk je velice složitá věc což je taky ok. Na nové tětivě jsem si posunul peep na 160 mm od očka / předtím 135 / což bylo určitě nedobré,mám nový vypouštěč s regulací kroku-mimochodem-ruční práce :tu: :tu: :tu: ... takže teď čekám na počasí abych mohl na sebe pracovat :ohmy:
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum