Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: PSE Drive LT 2014 - Uživatelská recenze

PSE Drive LT 2014 - Uživatelská recenze 19. říj 2015 11:05 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku na webu Bowhunter.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 2014 - Uživatelská recenze 19. říj 2015 11:06 #2

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Frankie 2015-01-09 16:15
Kromě PSE Vendetty vlastním od loňského roku i PSE Drive LT 2014 a jsem s oběma velice spokojený. Jsem fanda do PSE značky, protože se mi prostě vzhledově ukrutně líbí a dobře sedí do ruky, ale přiznám se, že s luky jiných značek zatím žádnou zkušenost nemám, tedy nemohu objektivně porovnat s luky ostatních výrobců. PSE byla láska na 1. pohled.
Mohu potvrdit, že koupením 'ready-to-shot´ setu jsem slutečně šlápnul vedle a netrvalo dlouho než jsem vyměnil původní "gumičkový" :-) peep sight za True Peep od Fletchera (po kterém došlo ke znatelnému zrychlení výstřelu, což jsem nečekal), základku Trophy Ridge za jiný whisker-biscuit objednaný z Číny, 3-pinový zaměřovač PSE Geminy za 'red-dot' TruGlo Power-dot. Držáku šípů jsem se zbavil rovnou. Zkrátka - výměny se dočkal téměř každý původní doplněk dodaný, aby luk byl "připravený ke střelbě" :-).
Před tvojí odvahou takhle radikálně zasáhnout do těla luku ale smekám. Minimálně proto, že jsi automaticky pozbyl veškeré záruky na luk.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 2014 - Uživatelská recenze 19. říj 2015 11:06 #3

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Frankie 2015-01-09 16:15
Kromě PSE Vendetty vlastním od loňského roku i PSE Drive LT 2014 a jsem s oběma velice spokojený. Jsem fanda do PSE značky, protože se mi prostě vzhledově ukrutně líbí a dobře sedí do ruky, ale přiznám se, že s luky jiných značek zatím žádnou zkušenost nemám, tedy nemohu objektivně porovnat s luky ostatních výrobců. PSE byla láska na 1. pohled.
Mohu potvrdit, že koupením 'ready-to-shot´ setu jsem slutečně šlápnul vedle a netrvalo dlouho než jsem vyměnil původní "gumičkový" :-) peep sight za True Peep od Fletchera (po kterém došlo ke znatelnému zrychlení výstřelu, což jsem nečekal), základku Trophy Ridge za jiný whisker-biscuit objednaný z Číny, 3-pinový zaměřovač PSE Geminy za 'red-dot' TruGlo Power-dot. Držáku šípů jsem se zbavil rovnou. Zkrátka - výměny se dočkal téměř každý původní doplněk dodaný, aby luk byl "připravený ke střelbě" :-).
Před tvojí odvahou takhle radikálně zasáhnout do těla luku ale smekám. Minimálně proto, že jsi automaticky pozbyl veškeré záruky na luk.

# Ratte 2015-01-09 18:39
Jo, ty sety jsou ve výsledku vyhozené peníze.
Záruku jsem pozbyl na tělo, ne na kladky a ramena a nějak si nedokážu představit co by se muselo stát abych to tělo zničil.

Jak to jde s red dotem? Tenhle typ zaměřovačů bych chtěl v budoucnu zpracovat do článku. Kdyžtak prosím odpověď na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Drive LT 2014 - Uživatelská recenze 19. říj 2015 11:07 #4

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# BNDL 2015-01-10 22:35
Vlastnil jsem PSE Evo Max a PSE Full Throttle... muzu jen doporucit pro lov.jsou to neskutecna kladiva :-) kterych potencial vyuzijete snad jen v Africe..
Chce to uz vycibrenou techniku strelby jelikoz luk moc neodpousti chyby strelce.
Za dve sezony jsem na nich nenasel zadnou chybu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum