Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Příběh jednoho luku ...

Příběh jednoho luku ... 19. říj 2015 10:42 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku na webu Bowhunter.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Příběh jednoho luku ... 19. říj 2015 10:43 #2

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Tibor Fodor 2014-08-17 19:02
V Polsku je www.centrum-lucznicze.pl
Mají tam Agendu6 za3299zl. krát 6,7kč. Je to vyzkoušená a spolehlivá prodejna ze super cenami.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Příběh jednoho luku ... 19. říj 2015 10:43 #3

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Tibor Fodor 2014-08-17 19:02
V Polsku je www.centrum-lucznicze.pl
Mají tam Agendu6 za3299zl. krát 6,7kč. Je to vyzkoušená a spolehlivá prodejna ze super cenami.

# bowhunterc 2014-08-18 16:16
Tak jsem si dnes udělal malý test a na výše uvedený odkaz (za který nicméně děkuji) se osobně podíval - opravdu Bear Agenda 6 tam je a za "bezkonkurenční cenu" ... trošku mě udivilo, že luk můžu hodit do "košíku" aniž bych specifikoval co přesně chci .... ale ...

... tak jsem jim napsal email .. že chci kupovat Bear Agendu 6, pravák, camo, 70lbs ... a jaká bude cena a jaký termín dodání ...

... odpověď mi došla emailem za 7 hodin ... cituji ... "Sorry, but this bow is not available anymore." ... ehm... Jak není dostupný ? Jako že Bear už to nevyrábí ? Topmodel letošního roku ? Nebo to kluci už nevedou ? Tak proč ji stále nabízí na svých stránkách .. ???? a tvrdí, že mají i cosi na skladě ?

Na můj dotaz co tím vlastně autor myslel a jakýže luk by mi tedy doporučili jako adekvántí náhradu jsem prozatím neobdržel odpověď ....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Příběh jednoho luku ... 19. říj 2015 10:44 #4

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Tibor Fodor 2014-08-17 19:02
V Polsku je www.centrum-lucznicze.pl
Mají tam Agendu6 za3299zl. krát 6,7kč. Je to vyzkoušená a spolehlivá prodejna ze super cenami.

# bowhunterc 2014-08-18 16:22
... pokračování ... takže asi tak .. nechci jim křivdit, ale z mého pohledu je to jen další obchod kde "MÁME NA SKLADĚ VŠE, POKUD TO ZROVNA NEPOTŘEBUJETE" ... už o tom kdysi psal už J.Hašek .. Obchod se zvířaty nebo tak nějak ... klokana máme v Plzni a hada u hodné paní v Nymburce ... (parafrázuji) ...

... podobně skvělé ceny může nabídnout i německý obchod BogenSportWelt, kde nabízí Agendu za bezkonkurenčníc h 729 EUR, jenže ... dodací lhůta je 14 týdnů ... a to prosím "teoreticky" ... netroufám si říct, co by se za tuto historickou dobu stalo ...

prostě ... takových obchodů najdete v Evropě tunu .. všichni všechno mají a za výborné peníze, jen .. když to náhodou chcete .. tak se objeví problém .. a safra .. zrovna tohle došlo .. přiznám se, že netuším, co tím ti lidi sledují

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Příběh jednoho luku ... 19. říj 2015 10:45 #5

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# bowhunterc 2014-08-18 16:31
prostě z mého pohledu jsou evropské obchody "mrzáci" ... omlouvám se za to, ale je to tak .. většinou, když jsem chtěl něco, co zrovna nabízí .. tak byl najednou problém .. přestože to bylo podle eshopu "na skladě", tak to najednou nebylo ... ??? WTF ???

... výjimkou je již zmíněný německý ocbhod, kde většinou mluví pravdu a alepoň přiznají jak se věci mají a nabídnou oněch tragických 14 týdnů ... a dále mnou oblíbený Huntersfriend ve Finsku .. jejich ceny jsou v porovnání s jinými "strašné", ale .. ony jsou REÁLNÉ ... a co je důležité .. oni ty věci mají .. když napíšou "máme" znamená to "máme". Týden je týden a měsíc je měsíc.

Přitom si přiznejme .. naprostá většina evropských prodejců nakupuje od velkoskladu www.jvd.nl, což jsou holanďani .. takže jeden jediný zdroj, ale pak ale nechápu, proč jeden má a druhý ne ... asi čekají až se jim nakumuluje dost objednávek od zákazníků, aby se jim vyplatilo poštovné .. a tak .. milý zákazníku .. prostě musíš čekat taky .... sice jsme tě ulovili na pěkné řeči na našem webu typu "všechno máme a navíc levně", ale teď si holt počkáš a pak se vymluvíme na kurzový rozdíl a "osolíme tě" .. a ještě budeš rád, žes to vůbec dostal ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Příběh jednoho luku ... 19. říj 2015 10:45 #6

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Zdeněk Král 2014-08-19 10:27
Závěrem mám neodbytný pocit, že i já, coby spokojený majitel nového luku, musím přidat pár řádků. Honzo, velice Ti děkuji a jsem nesmírně rád, že jsi mi umožnil využít tvého přístupu a zkušeností. Sledování zrodu luku a v neposlední řadě, má několikadenní zkušenost se střelbou, mi jasně říká "rozhodl ses správně"...a jakékoliv gůglování s tlakem na cenu, by bylo kontraproduktiv ní. Servis a zejména informace, které jsem získal, jsou pro mě k nezaplacení a vnímám, jak postupně na tvé rady a slova dochází... :) Ještě jednou, upřímně děkuji.... Zdeněk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Příběh jednoho luku ... 19. říj 2015 10:45 #7

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Zdeněk Král 2014-08-19 10:27
Závěrem mám neodbytný pocit, že i já, coby spokojený majitel nového luku, musím přidat pár řádků. Honzo, velice Ti děkuji a jsem nesmírně rád, že jsi mi umožnil využít tvého přístupu a zkušeností. Sledování zrodu luku a v neposlední řadě, má několikadenní zkušenost se střelbou, mi jasně říká "rozhodl ses správně"...a jakékoliv gůglování s tlakem na cenu, by bylo kontraproduktiv ní. Servis a zejména informace, které jsem získal, jsou pro mě k nezaplacení a vnímám, jak postupně na tvé rady a slova dochází... :) Ještě jednou, upřímně děkuji.... Zdeněk

# bowhunterc 2014-08-19 10:59
Zdeňku, bylo mi opravdovým potěšením se této akce zúčastnit. A já děkuji za pochvalu. Asi už jsem strarý a senilní, ale udělala mi radost :-)
H.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum