Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Tajemství třetí osy

Tajemství třetí osy 19. říj 2015 09:32 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku na webu Bowhunter.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tajemství třetí osy 19. říj 2015 09:35 #2

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# bowic 2013-10-16 08:12
K tej 3.osi, mala by byt kolma k sipu pri plnom nathu.

http://www.huntersfriend.com/sight_selection_guide/sight_selection_guide.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tajemství třetí osy 19. říj 2015 09:36 #3

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# bowic 2013-10-16 08:12
K tej 3.osi, mala by byt kolma k sipu pri plnom nathu.

http://www.huntersfriend.com/sight_selection_guide/sight_selection_guide.html

# bowhunterc 2013-10-16 19:57
Ten text znam, ale osobne (a mozna se pletu) se mi to moc nezda. Spojeni sipu a 3.osy miridel mi nedava moc smysl. Podle me je 3.osa ciste vec miridel (pochopitelne za predpokladu, ze miridla sdili s lukem stejne osy - coz je ta poznamka o pevnosti tela/riseru - kdyby se riser pri natahu prohybal, pak tohle nebude platit). Jde o to, aby 2.osa (bublinka) davala smysl. S tim nema sip moc co delat.
Navic v ramci tuningu a posunu restu vlevo/vpravo obcas sip miri (malinko) nekam trosku jinam, nez ve finale, po vystrelu, poleti.
Jak rikam, mozna se pletu, ale ja osobne bych serizoval 3.osu v ramci miridel a sip do toho nepletl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tajemství třetí osy 19. říj 2015 09:36 #4

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# bowic 2013-10-17 05:53
http://www.youtube.com/watch?v=_O1UB1X8koI

Ano k tomu sipu to sa mi tiez nezdalo presne,(zobral som to s toho clanku)
Na tomto videu je vydiet co robi luk pri natahu,a 3.os by mala byt doladenie tohto pohybu, aspon ja som to takto pochopil.(tiez sa mozem mylit,a rad by som to spravne pochopil)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tajemství třetí osy 19. říj 2015 09:37 #5

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# bowic 2013-10-17 12:28
Naozaj by ma zaujimalo, ci staci aby bol zameriavac v rovnakych osiach len s lukom.
Lebo sa prave rozhodujem pre zameriavac SPOT HOGG (real deal alebo hunter).
SPOT HOGG by mal byt v osiach,a kedze mam
radsej jednoduchsie riesenie volil by som Real deal vyzera pevnejsi,(na tom Hunter, by som tie klbiky bral skor za nevyhodu)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum