Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Zmenšené terče pro domácí trénink

Zmenšené terče pro domácí trénink 19. říj 2015 09:06 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku na webu Bowhunter.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zmenšené terče pro domácí trénink 19. říj 2015 09:07 #2

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# bgman 2014-10-08 19:55
Tak nevím, nějak mi to nechce fungovat, vůbec mi to nenabízí Run při spuštění toho konkrétního makra, jako by tam to makro nebylo. Nemáte nějakou jinou verzi programu na tisk terčů, nebo něco podobného. Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zmenšené terče pro domácí trénink 19. říj 2015 09:07 #3

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# bgman 2014-10-08 19:55
Tak nevím, nějak mi to nechce fungovat, vůbec mi to nenabízí Run při spuštění toho konkrétního makra, jako by tam to makro nebylo. Nemáte nějakou jinou verzi programu na tisk terčů, nebo něco podobného. Díky.

# bowhunterc 2014-10-08 21:01
Teď jsem to pro jistotu vyzkoušel ... mám anglický PowerPoint, takže popíšu krok za krokem 1. DVojklik na souboru scaled_targets. ppt 2. rozjede se PowerPoint 3.Při dotazu povolím makra - Enable Macros 4. Objevi se zakladni obrazovka 5. V horni liště volím TOOLS 5. Z rozbalené nabídky volím Macro -> Macros 6. Objeví se seznam nabízených maker - typů terčů. 7. Vyberu jedno -- např. scale_vegas_3_s pot 8.Stisknu tlačítko RUN a už to běží ... pokud je to u vás jinak, pak nevím ...

Případně mi napiště jaký typ a pro jakou vzdálenost, vytisknu to do PDF a ten když tak pošlu ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zmenšené terče pro domácí trénink 19. říj 2015 09:08 #4

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# bgman 2014-10-09 06:51
Tak už jsem to objevil. V nastavení makra sem měl v zabezpečení Velmi vysoké a tím pádem mi to na začátku nenabídlo ani tu hlášku na povolení makra - Enable Macros. Dal jsem nízké zabezpečení a už to jede. Třeba to někomu pomůže. Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum