Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Noční můra zvaná „Dry-Fire“

Noční můra zvaná „Dry-Fire“ 18. říj 2015 22:08 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku na webu Bowhunter.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Noční můra zvaná „Dry-Fire“ 18. říj 2015 22:08 #2

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# Frank 2013-07-31 16:31
Zatraceně dobrý článek. Díky.
F

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Noční můra zvaná „Dry-Fire“ 18. říj 2015 22:09 #3

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# luky 2013-10-04 13:42
článek pěkný srozumitelný a hlavně poučný potřísněný praxí..... jen bych rád přidal ještě jeden dryfire který není tak úplně rána na prázdno ale rozhodně k němu při neznalosti může dojít, mluvím o napínání tětivy na vyzkoušení rukou, pokud se při opětovném řízeném vypouštění natočí ruka může dojít k sklouznutí tětivy z kladek a nísledné havárce luku, není to osobní zkušenost ale na youtube jsem viděl názoré video.... sice je zapotřebí hodně kroutivé energie ale při neznalosti se to při křečovitém držení stát může

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Noční můra zvaná „Dry-Fire“ 18. říj 2015 22:09 #4

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# bowic 2013-10-17 12:40
Bacha na tie minciere!!!
Mne sa tiez odtrhol hacik,este ze to bolo v prvej tretine natahu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Noční můra zvaná „Dry-Fire“ 18. říj 2015 22:10 #5

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# hansnasa 2014-04-27 07:27
Předem bych chtěl poděkovat za celý seriál,kde jsou veškeré informace o tomto tématu,napsány skvělou formou a což je důležité, v češtině.Jen tak dále.Díky.Ještě k tématu,nenapadl o by mne,že někdo vystřelí z luku bez šípu,ale věřte mi u kladkové kuše se mi to stalo.Naštěstí bez následku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Noční můra zvaná „Dry-Fire“ 18. říj 2015 22:10 #6

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# Šílený dračí vědec 2014-05-11 21:00
Dotaz: Jaký rizika hrozí při střelbě naprázdno z klasickýho dřevěnýho luku (příp.z kompozitu dřeva, rohoviny a šlach)? Prej se může zlomit. Kde se může zlomit? V místě zářezu na tětivu, kde je zúženej a kde je tomu náporu přímo vystaven? Nebo to hrozí po celý dýlce? A jak moc je to rizikový v porovnání se střelbou naprázdno z kladkovýho luku? A nakolik se sníží riziko, když konce ramen zesílím součástkou vybroušenou z parohu? Ne že bych měl v plánu to zkoušet, ale konce ramen se zpevňujou z jinýho důvodu a myslím, že je dobrý se pojistit na všechno možný :)
A jak moc je rizikovej dryfire z kuše (kladkový)?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Noční můra zvaná „Dry-Fire“ 18. říj 2015 22:11 #7

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# Petr13 2015-05-14 05:28
Jak je tohle nebezpecne u reflexivnich luku a jak je to nebezpecne u slabsich cvicnych/detskych luku?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum