Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Seriál "Vybíráme vybavení"

Seriál "Vybíráme vybavení" 18. říj 2015 21:41 #1

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# vladan008 2015-03-10 06:19
Zdravím,
nikde jsem se nedočetl, jaké ochranné prostředky je vhodné používat. Někde jsem teď četl, že třeba chránič předloktí se u kladkového luku nepoužívá.je to pravda? A co třeba rukavice?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Seriál "Vybíráme vybavení" 18. říj 2015 21:41 #2

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# vladan008 2015-03-10 06:19
Zdravím,
nikde jsem se nedočetl, jaké ochranné prostředky je vhodné používat. Někde jsem teď četl, že třeba chránič předloktí se u kladkového luku nepoužívá.je to pravda? A co třeba rukavice?


# bowhunterc 2015-03-12 20:19
kdyz budu vychazet z vlastni zkusenosti .. pro kladkovy luk NEJSOU POTREBA ZADNE ochranne prostredky ..
- pochopitelne neni potreba rukavice (ochrana prstu) protoze se strili pomoci vypoustece ... release
- neni potrea chranic predlokti leve ruky (pro pravaka), protoze tetiva kladkoveho luku proste do leveho predlokti nenarazi = neni potreba nic chranit.... to je zasadni rozdil od tradicniho luku ... Howgh ...

Pokud "kladkac" zranuje predlokti .. pak je neco spatne .. namisto reseni ochrany je treba resit proc kladkovy luk "kouse" predlokti .. coz by nemel .... vetsinou je spatne nastavena delka natahu nebo je naprosto "mimo" technika ... proste a jednoduse ..kladka by do predlokti "kousat" nemela ..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum