Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Lov lukem - zlo ?

Lov lukem - zlo ? 18. říj 2015 20:30 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku Lov lukem - zlo ? na webu Bowhunter.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od bowhunterc.

Lov lukem - zlo ? 18. říj 2015 20:33 #2

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# alex 2013-07-20 11:19
zcela souhlasím s komentářem ke článku,posílal jsem tam několik vyjádření a vysvětlení, nicméně to smazali a "mleli" si svoji,zbytečné argumentování, když hůl si našli

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od bowhunterc.

Lov lukem - zlo ? 18. říj 2015 20:34 #3

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# luky 2013-10-04 15:57
taky sem tam psal a opravdu jsou arogantní do té míry že slušnou odezvu ani nezveřejní, tím je znát celý záměr onoho antihumálního článku, to video se lvem je opravdu ošklivé, nějakej noname střelec za asistence pušek střílí na lvici několik ran, prví se sklouzla po těle, pak střílel i na hlavu bohužel to bylo jediné čím jsem dal autorovi za pravdu ale takovej střelec musel bejt... to se nedá ani odůvodnit co za idiota to muselo bejt, bohužel posloužil jako perfektní podklad pro onoho strůjce článku o africkém lovu lukem....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od bowhunterc.

Lov lukem - zlo ? 18. říj 2015 20:34 #4

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Mathews 2013-11-09 08:15
Bohužel jsem se na tento web dostal celkem pozdě.Nějak jsem zanevřel na Lovecké forum :-)
Lovím lukem už pár let a je mi naprosto jasné co se odehrává v hlavách myslivcú i neznalé veřejnosti ,když uvidí kolíka jak jde lovit lukem !!
Mám tolik příhod a většinou né moc pěkných,až se divím ,že jsem se na lukostřelbu dávno nevyfláknul.Jed na z perliček..,kdy jsem se octl v obklíčení policie a následně na služebně,přičem ž my byl zabaven luk a ulovené gumové 3D prase.Luk mi vrátili až po pul roce po urgencích právníka..,samo že luk byl zničený nebot nejaký policejní idiot z něj vystřelil na prázdno..,dodne s mi to neuhradili..,ne bot se stále zjišťuje kterej kretén to byl...Takže si nedělám iluse,že se tady něco přes noc změní!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od bowhunterc.
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum