Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Bowranger Bow Sight – skutočná revolúcia ?

Bowranger Bow Sight – skutočná revolúcia ? 19. říj 2015 19:33 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku na webu Bowhunter.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bowranger Bow Sight – skutočná revolúcia ? 19. říj 2015 19:33 #2

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# ano je to Motive ... — bowhunterc 2015-09-28 11:02
blahopřeji autorovi článku k perfektnímu rozpoznání luku .. ano je to Bear Motive .. se starší verzí hybridních kladek H13 (podle uchycení tětivy na kladce) :-) ... pak se objevila upravená verze H13, kterou volně převzal následující model Agenda

jinak díky moc za zajímavý článek !!!
Posouzení, zda je té elektroniky na luku už moc, nebo se to ještě "snese" nechám na každém čtenáři, ale dovolím si dvě poznámky :
- cena až tak strašná zase není ... "obyčejné" 5-pin ReactPro od TrophyRidge stojí 150 USD, verze PRO je za 250 USD. A za kvalitní "jednopiny" dáte i 350 USD. Takže je to spíš volba "každého soudruha", co je ještě snese jeho pokladna a je ochoten investovat ...

- ale větší problém bych viděl v té elektronice z pohledu "zákona" (legislativy). V řadě zemí (a v rámci USA je to stát od státu) se zásadně liší předpisy, co se na luku použité elektroniky týče. Někde např. nejsou ani povolené svítící nocky - končíky šípů. A věc, jako tato "high-tech" mířidla už dozajista narazí na povolené hranice hodně často. Proto bych doporučoval každému zájemci, aby si před případnou investicí do podobných "vychytávek" zjistil, kde hodlá (i výhledově) lovit a jaká omezení v daném místě platí. Tak, aby se po příjezdu na vysněnou (a zaplacenou) loveckou dovolenou nedivil, že bude muset "očesat" polovinu svého luku až do zcela nepoužitelného stavu .....

H.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od bowhunterc.

Bowranger Bow Sight – skutočná revolúcia ? 19. říj 2015 19:34 #3

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Odp.: elektronika ... — Petr 2015-09-28 12:41
Já bych se právě té elektroniky na nejdůležitější části luku bál. Co by mě ale třeba zajímalo je, kdyby např. prodávali jen ten kompaktní měřič vzdálenosti, který by se dal snadno upnout na tělo luku. Jediný podobný o kterém vím je Leupold Vendetta a ten stojí téměř $400 :sad:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bowranger Bow Sight – skutočná revolúcia ? 19. říj 2015 19:35 #4

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# legislativu nechápu — ml 2015-09-29 11:10
To by mě zajímalo co je u legislativců za problém. Pochopil bych, když někdo řeší lov lukem jako takový, nelíbí se mu třeba různě důmyslně konstruované otevírací hroty apod. Ale co je z pohledu zvěře tak děsnýho na tom, že mám elektronický mířítko, nebo svítící nock. Podle mě to naopak zvyšuje šanci na čistý zásah, což by měly všechny strany vítat. Je na to nějaké oficiální legislativní stanovisko proč ze zrovna tohle nemůže?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum