Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: QAD MXT pro PSE Evoke 31, 80 lbs

QAD MXT pro PSE Evoke 31, 80 lbs 31. květen 2019 21:30 #1

Zdar Kluci,
Tak rest je doma. první dojem.....zklamání. Zatim jsem ho pouze nahodil na luk. Nastavení od oka a dle všeho mi zbývá k posunu doleva asi půl mm.Rest je nastaven horizontálně jenom dle oka,podle dlouhého stabilizéru, na víc nebyl čas a dneska ani síla. K restu je jedno malej imbus na povolení šroubu k horizontálnímu a vertikalnímu nastravení. Krokování mikro jde hladce . Musí být ale šrouby dost povoleny. A když je pak nedotáhnu na fest,tak se to v drážkách klepe ja mléčnej zub,nějaké dotažení s citem nehrozí. Fest. A ten svěrač.co je na přichycení kabelu zakládky k kanu luku je prosím z plastu. Zakládka za 234 juro(220) a ono je to z plastu. To jeden nevymyslí. Hlavně že je k tomu jakési CD a já nemám ani páru na čem si ho tak asi přehraju,doba kamenná už myslím pominula. A jo,snad to vezme PS4...uvidím zítra. Z krabice to nešlo vytáhnout a musel jsem to vyřezat. Hlavně že je k tomu QAD otvírací nožík. Ten mi je tak na dvě věci. Prvně jsem myslel,že s tou zakládkou něco je,bo když jsem ji vypustil pomalu rukou,tak ani nepadla až dole...pak jsem ale pochopil,že je to brzda proti odrazu....alespoň doufám. Vystřelil jsem si z toho snad 6-7 krát,vypadá,že chodí dobře a bude stíhat. Nicméně jsem s tím zatím střílel z 520gr šípama,tak aby nestíhala. No....Uvidím,jak se dostanu na papír. Dneska to už nedám , zítra fofry a večer jedu pryč tak nejdříve v neděli. Hodím sem jenom pár fotek a jak to zajedu,tak doplním dojmy...Prozatím fakt nadšenej nejsu.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Monty.

QAD MXT pro PSE Evoke 31, 80 lbs 01. čen 2019 08:16 #2

Ješte se dá posunout vidlička na osce pokud se nepletu? , ale i tak kurňa tolika prachů a rest je najebnutý posunem uplně ka kraji. To jsou normálně retardi že nedokážou postavit rest a rozměřit to do nějaké standartní nejběžnější vzdálenosti .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT pro PSE Evoke 31, 80 lbs 01. čen 2019 16:57 #3

Já vím,ale posuneš ji mimo středu vrchního oblouku. Jsou k tomu tři vidličky a já asi použiju tu o 1/8 nižší jako standart.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

QAD MXT pro PSE Evoke 31, 80 lbs 01. čen 2019 20:27 #4

No vidíš to mě ani nenapadlo :ohmy: :huh: Ale nechápu ty dizajnéry. Stupnici na boční posun s nulovým bodem ? Bych čekal že se na této pozici bude vydlica pohybovat někde kolem středu okna. Nebo vzledem k určitému typu luku aspoň + - někde kolem středu okna
.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum