Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Reflexní luk - jaký?

Reflexní luk - jaký? 11. zář 2016 21:46 #1

Ahoj, rád bych se zeptal na nějaký tip pro reflexní luk na terčovou střelbu do začátku. Rád bych něco s čím se trochu naučím a budu schopen s ním vyrazit i na nějaký závod ( nepočítám s nějakým umístěním, ale třeba jen pro tu výzvu :), samozřejmě až se trochu vystřílím. Prostě něco co po půl roce nehodím do koše. Jestli máte někdo tip na střed, ramena, šípy (popř. další příslušenství). Rád bych něco do 10-13.000 jestli je to reálné ( max do těch 14-15 s nějakým mířidlem a stabilizátorem. S tím aby se případně dalo upgradovat. Nebo klidně levnější základ s tím, že budu upgradovat postupně. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reflexní luk - jaký? 12. zář 2016 10:18 #2

No na to je několik přístupů. Jedna z možností je koupě nového levného vybavení a pak výměna celého luku. Do téhle ceny se vejdou asi jen věci od SF, které můžou +- stačit, ale nemusí sedět každému. Nebo koupě nového drahého luku :-) , která bude ve finále levnější než drahý luk + levný luk. Nebo si vybrat některé komponenty dobré, jiné low cost a pak postupně upgradovat, což mi přjde asi nejrozumnější. Zvážil bych i možnost bazarů. Na FB jsou prodejní skupiny, kde se dá lecos sehnat a i některé kluby mají bazary na svých stránkách. Nevýhoda bazarů je v tom, že ne vždycky je k dostání přesně to co člověk potřebuje. Ale pokud je sleduje déle, může z nich postavit opravdu pěkný a levný luk.

Asi bych šel cestou, že bych zainvestoval do finálního středu, který mi bude sedět a už ho neměnil. Klidně bazarového, pokud nebude ohlý. K tomu nějaká jakákoli ramena nad tři tisíce a základní šípy k nim. U nich je jak střelec postupně sílí je výměna více než jistá. Stablíky a zaměřovač nějakou rozumnou střední nižší třídu. Ale i to by se mělo dát sehnat funkční v bazaru. Dražší ramena, než low cost (6tis a víc) už bych kupoval jedině nové.

Konkrétní výrobky neřeknu, protože to se prostě musí vyzkoušet.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reflexní luk - jaký? 12. zář 2016 22:35 #3

Děkuji, tvůj návrh se mi líbí :) Vím, že nechceš uvádět konkrétní typy, ale třeba které značky zvolit, kterým se raději vyhnout?
I když tady jich asi tolik není. Např.
SF Premium
Kinetic Halo
SF forget plus
Hoyt excel

nebo jít do vyšší cenové kategorie? samozřejmě je chci mít v ruce, ale otázka je spíš, jak poznat finální střed :) Popravdě nejsem typ člověka co si myslí, že čím dražší a lepší výbava tím lepší výsledky. S rameny počítám, že budu měnit a zbytek zatím dle zbytku financí :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od slapyd.

Reflexní luk - jaký? 13. zář 2016 09:17 #4

Hoyt bych v nižší kategorii vůbec nekupoval. Má sice dobré středy, ale jen ty nejdražší. Nižší SF než forged+ taky ne. SF Forged+ je dobrý střed a mám ho vyzkoušený. Ale! Je poměrně dost lehký a tenký. Je to střed, který určitě nebude sedět každému. Fakt bych se snažil do toho nasypat víc peněz a koupit už ze začátku něco pořádného. Zvážil bych třeba středy Gillo, které docela dobře fungují za rozumnou cenu. Ideál je samozřejmě něco jako Hoyt GMX, ale to to už jsme cenově jinde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum