Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Tato část diskuze je určena pro typické "Off topic" příspěvky. Pište si sem o čem chcete, ale prosím ať to má aspoň trochu hlavu a patu.
  • Strana:
  • 1

Téma: Motivace ke střelbě z luku.

Motivace ke střelbě z luku. 25. květen 2019 11:18 #1

Znáte to když máme něco nového neprobádaného nemyslíme na nic jiného.Žijeme tím,baví nas to.Jak je to u Vás s motivací ke střílení když to prvotní nadšení po nějakém čase opadne...S odstupem času už to není takové jako na začátku.Musíte se do střílení nutit nebo se stále jako na začátku nemůžete dočkat až budete mít čas a zase si perfektně zastřílíte.Co je pro Vás tou motivací která Vám dodáva další chut' a nadšení pokračovat v této zálibě.B) :tu:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Tecumseh.

Motivace ke střelbě z luku. 25. květen 2019 13:09 #2

Ano sklasická střelba na rovince pořád dokola na kulatý terč? Jednoho dne může přestat bavit. Někdo to pověsí na hřebík a někdo se zas vydá na rozcestí jiným směrem.
Těch směrů je mnoho a určitě stojí za to vydat se všemi
3D lukostřelba
Simulace lovu na makety zveře. Neznámé vzdálenosti, různorodý terén, příroda, soutěže. Nic ti nebrání si takto venku zastřílet i na svuj vlastní terč a vyzkošet si tak zasáhnout cíl za jakýchkoliv podmínek.
Ten kdo se zajímá o 3D střelbu se určitě aspoň trochu podle mého názoru zajímá i o lukostřelbu loveckou. I zde mužeš čerpat mnoho zajímavostí a zkušeností. Mít přehled jak se situace ohledně lovecké lukostřelby vyvijí a co se kde děje, znát naší přírodu, zvěř a dalších spousty věcí.
Já se zajímám o všechny směry a 95% svého volného času trávím v přírodě a to jak na suchu tak i pod hladinou . Prostě se to u mě všecko takto spojilo do jedné věci.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

Motivace ke střelbě z luku. 27. květen 2019 14:28 #3

Tiez chodim na 3D,stretnutia s ludmi ktory maju rovnaku zalubu,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum