Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Pomoc s výběrem luku

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 17:26 #26

Je dlouhý 28. hrozný prcek co třeba něco plnohodnotného z bazaru? Soudím že vybíráš hlavně podle ceny. když už budeš kupovat luk za cca10k je už jedno jestli holej nebo s tím základním setem, protože určitě nebudeš na luk za 9k cpát základku za 3k a miřidlo to samé. Stejně tam koupíš tu nejlevnejší možnost. takže si klidně vem set RTS protože na to rekreační střílení ti to bohatě postačí.
Jen doplním Ať do má víc jak 30 ATA. možnost úpravy délky nátahu pomocí modulů a nějaký ten rozsah pro ubrání síly na ramenech.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 17:40 #27

Uvádí se že je pro juniora i dospělého (do výšky střelce cca 175 cm. max) jinak měřím 179cm .Hlavním kritériem není pouze cena ,ale tak nějak kvalita za rozumnou cenu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 17:51 #28

Pokud se ti zalíbil eshop Fishunt tak bych se nebál ani toho Bowtech Fuel v RTS. Na tu rekreační střelbu je to celkem schopný luk. Má celkem velke rozmezí nastavení. Kladky disponujou systémem Binary cam, kde prý odpadá synchronizace kladek čemuž dodnes nevěřím. Luk nemá na káblech žádné větvení YOKE takže tě nemusí trápit nějaké odklony kladek a prostě jen věřit výrobci. Kluku dostaneš vše potřebné krom vypouštěče a šípů. Na štítku popsané délky káblů a tětivy s nějakou výchozí nastavenou délkou nátahu a silou. větsinou plně utažený na 70lb s DL 28. pro veškeré úpravy co budeš potřebovat ti postačí šestihrané klíče, imbusy, ale ne ty s českými rozměry. Jen netuším jestli je do tětivy vložen pruůhled nebo ho dodají v sáčku, to je asi jediná komplikace která může nastat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 17:59 #29

něco z bazaru...https://sport.bazos.cz/inzerat/103072056/Prodam-kladkovy-luk-Hoyt-Charger.php

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 18:03 #30

Myslím že tu na ten Hoyt byla i recenze , sice je tohle Klash ale je to jen novejší Ignite a neverim že tam až tak zas něco vylepšili

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 18:10 #31

V tom fishhunt bych možná mohl zkusit více luků osobně mají tam i střelnici,možnost luk vybavit a seřídit uvidím jak budou ochotní...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 18:24 #32

Jo tam ti určite poradí. mají furu luků k dispozici. Sice ti tam budou cpát uplný profi Hi- tec vybavení že tě ta cifra nakonec položí ale nenech se zase moc oblbnout. Vždycky se ti bou snažit prodat to nej a tvrdit že to ostatní je na prd. Už jsem tam pár človícků poslal(začínající) a skončili na cifře nad 37k. tak radši utekli. Pokud by jsi chtěl střílet opravdu jako vážně, že soutěže 3D atd. tak jako v poho. Ale když tvrdíš že to chceš na rekreační střelbu tak mi přijde blbost davat za luk takovou cifru. Vydal bych se nějakou střední cestou aby ten luk byl variabilní a opravdu se sním dalo hezky střílet, tím myslím jako aspoň na nějaké urovni.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Peca.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 18:37 #33

Nic za tuto cenu neplánuji i když finance nejsou až takový problém,ale takový luk bych stejně nevyužil.Závodně střílet nebudu pouze na pohodu.Něco tak do 15k by mohlo zatím stačit.Je toho na výběr hodně už to nějakou dobu sleduji...Jenom trochu závidím třeba Američanům :cheer:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Tecumseh.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 18:49 #34

Do luku co jsi poslal odkaz bych se vůbec nehrnul. Je to model někdy z přelomu 2012, pokud se tedy nepletu. Tam se uprava Dl reší výměnou modulů ktere se dost blbě shání a pokud jsi nikdy nestřilel kladku a nejsi si jistý přesnou délkou natahu tak je koupě tohodle spíš problém, tak jako sehnat něco co se na luku poškodí. Neříkám že to třeba nejde sehnat ale je to prostě zajebávka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 19:04 #35

Preferoval bych spíše koupi nového luku než bazarového už z důvodu širšího výběru luků i příslušenství a možnosti si vybrat co se člověku líbí a nějakým způsobem mu vyhovuje a oslovuje ho.:)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 19:11 #36

Odkud jsi vubec jako kraj?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 19:15 #37

Uničov je město v okrese Olomouc v Olomouckém kraji, 22 km severozápadně od Olomouce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 19:22 #38

daleko . ok tak vybírej dal

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 19:29 #39

...daleko předaleko :angry:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Tecumseh.

Pomoc s výběrem luku 14. květen 2019 21:01 #40

tie najnizsie triedy od hoytu , tam zaplatis len znacku inak nic viac

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 15. květen 2019 14:01 #41

Tecumseh napsal: zaujal mě tenhle pouze ale jako set...https://shop.fishhunt.cz/kladkove-luky/hoyt--klash-set-lh/


Hele,Náčelníku, jenom malý dotaz. Na co přesně potřebuješ ten luk? Myslím jako terč, 3D, lov? To cos vybral je dobré tak na bowfishing.. Nemohl jsem si ale nevšimnout,ze jsi levak. Tady jsou pro leváka moc dobré bazarovky,bo se hůř prodávají,tak jsou za výborné ceny. Třeba o dvě třídy lepší a obalený luk za polovinu tvého výběru. Jenom jsem trochu od ruky,nicméně se tam chystám,bo potřebuji do pressu , tak pokud něco solidního hledáš,pošlu ti foto,co je zrovna v nabídce. Nicméně ale nejdříve musíš říct,k čemu ti ten luk bude.
howk
Monty

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Monty.

Pomoc s výběrem luku 15. květen 2019 16:10 #42

Zatím nic vybraného nemám pouze se tak jenom rozhlížím co je na trhu.Hledám luk RH s nastavitelnou silou nátahu.Rozhodně bych si před koupí nejprve chtěl luk osahat,vybavit příslušenstvím popřípadě si i zastřílet.Použítému luku se nebráním.ale zatím jsem na takový nenarazil co by mě zaujal.A na co luk potřebuji?Možná na splnění celoživotního snu něco takového vlastnit a střílet z toho jen tak pro radost a zábavu.I když do budoucna člověk nikdy neví...;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Tecumseh.

Pomoc s výběrem luku 15. květen 2019 16:35 #43

Aha...No na tom odkazu co jsi sem dal byl LH. Tak hodně štěstí s hledáním,někdy se z druhé ruky utrefí dobrej kauf,ale jako začínajícímu bych ti to moc nedoporučoval a nebo si vždy vzít sebou někoho,kdo o tom něco ví,případně zajít do nějakého servisu,kde luk odkontrolují. Pro LH jsou tady luky fakt za hubičku a i ty top class. Pokud přijde RH za normální cenu je rychle pryč. Tak hodně štěstí a vybírej trochu velkoryseji. To cos vybral bys za půl roku hodil po psovi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 15. květen 2019 16:43 #44

No u toho HOYTU KLASH jsem si nevšiml že je to malý luk,ale tyhle luky se mi prostě líbí...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 15. květen 2019 17:10 #45

Tak hodně štěstí...proti gustu žáden dišputát.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 15. květen 2019 19:50 #46

Ja začal na čínském luku za 3k, ten se mi ale po týdnu začal rozpadat. Tak jsem koupil Diamond infinite edge, to už bylo lepší ale nakonec jsem přešel ještě kousek dál a skončil jsem u Diamond Carbon Cure. Je to single cam s karbonovým riserem co používa i Bowtech. jako Knight. Icon, Rose a od Diamondu Deploy. Mě se ten luk tolik zalíbil že jsem zatím u něj zůstal pač zatím splňuje to co po něm chci. Přes 50m střílím výjímečně. Luk je jednoduchý, lehký, díky riseru z karbonu ti k němu v zimě nepřimrzne ruka :lol: Samožřejmě po lepších kouskách pokukuju pořád ale pak si ríkám proč jako? Tyhle modely Diamond by Bowtech serie jsou sice dražší ale fungují taky bezvadně.
Tady jsem střílel na 50m šípy z čínské produkce LinkBoy s tou nejednodušší základkou sklápěnou pružinou kterou zvedá lanko
https://www.youtube.com/watch?v=QH1hjLeMyqg&list=PLAzQBZSirxC5oFJYgZYg7x1ssD5EZYyFx&index=19&t=0s

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 15. květen 2019 20:38 #47

Trochu se mi ten výběr zužuje na BEAR ARCHERY Cruzer G-2,BowtechFuel .Ale trochu tak zvažuji i Hoyt PowerMax B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 16. květen 2019 04:45 #48

To by taky nebyla špatná volba. Jen poroz u výběru. Tento luk má 3 druhy kladek a každé mají jiný rozsah délky nátahu. Takže je nutné to opravdu při koupi zadat. (Cam#3) s 26.5" až až 31" pak se to upravuje klasicky posunem Modulu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pomoc s výběrem luku 20. květen 2019 19:05 #49

Obvolal jsem dva prodejce vlastně tři co mají i kamenou prodejnu a ve dvou tě nenechají z luku vystřelit pokud ho napřed nekoupíš.V té třetí se zatím uvidí jak to bude,ale řekl bych že stejně.
Zboží objednávají zde https://www.jvd-archery.com/category/bows/compound/packages/ na prodejnách výběr nic moc nikdo nechce mít ve zboží statisíce když prodá deset luků ročně:ohmy: popřípadě přímo u výrobce.Servis i seřízení není problém mají i svoje střelnice.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Tecumseh.

Pomoc s výběrem luku 20. květen 2019 20:50 #50

No luky jsou vetsinou zabalene jako fuglovky. to te nenecha nikdo vydstrelit. pak už by to bylo zboží použité.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Powered by Kunena fórum